اخبار سیاسی

تصاویر زنانی که در روز اول برای انتخابات مجلس ثبت نام کردند

ثبت نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در وزارت کشور و فرمانداری های سراسر کشور و همچنین سفارتخانه ها، کنسولگری­ ها یا نمایندگی ­های سیاسی جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور 8 صبح یکشنبه 10 آبان ماه با دستور وزیر کشور خطاب به استانداران...

27 دی 1398

عمران خان از پایان مسائل اقتصادی در پاکستان خبر داد

نخست وزیر پاکستان ضمن انتقاد از مافیای موجود در بازار گفت: صبر و تحمل مسائل اقتصادی کشور را حل کرد.

26 دی 1398

کره شمالی: تسلیم نمی شویم

رئیس جمهور آمریکا و رهبر کره شمالی در طول یک سال گذشته دوبار با یکدیگر ملاقات کردند بار اول در هتل کاپلا در جزیره سنتوزا در سنگاپور و بار دوم در هانوی، پایتخت ویتنام. اما این ملاقاتها هیچ دستاوردی نداشته است. 4 ماه پس از آخرین ملاقات در 8 اسفند 1397 آمریکا...

24 دی 1398

دبیر ستاد تنظیم بازار: در لبنیات افزایش قیمت نداشته ایم

دبیر ستاد تنظیم بازار با اشاره به اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین گفت: اجرای این طرح مانع از تغییر در سیاست های پیشین وزارت صمت در واردات کالا های ممنوعه نیست و سیاست های وزارت صمت در 7 محور و با توجه ویژه به حمایت از ساخت و فراوری داخل اجرا خواهد شد.

23 دی 1398

زمان ثبت نام مسکن ملی به تفکیک استان ها، قیمت

نام نویسی متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن از روز سه شنبه (21 آبان) در چهار استان آغاز شده و قرار است هر سه روز در سه تا چهار استان ثبت نام آغاز شود.

15 دی 1398

ظریف، شرط گذاشت

وزیر امورخارجه کشورمان بار دیگر تاکید نمود که اگر ایران از منافع مالی برجام بهره مند گردد، آماده است تا به اجرای کامل تعهداتش در این توافق بازگردد.

14 دی 1398

سفارت ایران در لندن: بعیدی نژاد هرگز هیچ کسی را تهدید نکرده

سفارت کشورمان در لندن اتهامات گزارشگران بدون مرز علیه حمید بعیدی نژاد را رد کرد.

13 دی 1398

تهرانسر؛ نخستین منطقه تهران در طرح ملی مسکن

وزیر راه و شهرسازی با بیان این که طرح ملی مسکن متعلق به همه ایرانیان است، گفت: تاکنون 20 هزار نفر در طرح مذکور ثبت نام نموده اند.

11 دی 1398

گشت دریایی مشترک مالزی، اندونزی و فیلیپین برای مقابله داعش

وزیر دفاع مالزی امروز (شنبه) اظهار داشت، نیروی دریایی کشورش به همراه نیروهای دریایی فیلیپین و اندونزی در ماه جاری میلادی گشت های دریایی مشترک در آبهای اطراف منطقه میندانائو انجام خواهند داد تا با تهدید شبه نظامیان وابسته به گروه تروریستی داعش در این...

10 دی 1398

دولت روحانی وقت خود را در مذاکره با غربی ها به خیال رفع تحریم ها گذراند

شورای تبیین مواضع دانشجویی استان یزد در بیانیه ای نوشت: با امکانات و اختیارات دولت، تمامی مسائل قابل حل بود؛ اما دولت تمام وقت خود را در مذاکره با دولت های غربی و به خیال رفع تحریم ها گذراند.

9 دی 1398

ترامپ به توافق دولت مستعفی یمن و جدایی طلبان جنوب واکنش نشان داد

فارس نوشت: رئیس جمهور آمریکا روز سه شنبه در پیامی در توئیتر به توافق میان دولت مستعفی یمن و جدایی طلبان در جنوب این کشور واکنش نشان داد.

5 دی 1398

کدام استان ها بیشترین و کمترین نرخ تورم را دارند؟

خبرنگاران: بررسی ها نشان می دهد که در مهرماه سال جاری استان کرمان با ثبت رقم 4/ 3 درصد بیشترین تورم ماهانه استانی را ثبت کرده و کمترین نرخ تورم ماهانه نیز مربوط به استان کهگیلویه و بویر احمد با نرخ 2/ 0 درصد بوده است.

4 دی 1398

راهپیمایی 13 آبان شروع شد ، تجمع خیل عظیم مردم در سالروز فتح لانه جاسوسی آمریکا

هم اکنون خیل عظیمی از مردم و جوانان در سالروز فتح لانه جاسوسی آمریکا در خیابان طالقانی تجمع نموده اند.

3 دی 1398

تظاهرات استقلال طلبانه هزاران اسکاتلندی در گلاسگو

هزاران نفر از اهالی اسکاتلند با تجمع در یکی از شهرهای مهم این منطقه خواهان استقلال و جدایی از بریتانیا شدند.

1 دی 1398

جنبش شک به پزشک در ایران (2)

ماهنامه اندیشه پویا: رابطه پزشک و بیمار پیچیده و شکننده است. در یک سوی این رابطه بیماری واقع شده است که درد و آسیب بدنی و روانی ناشی از بیماری با نگرانی و استرس ناشی از آن چه در پیش روست وی را آسیب پذیر و مضطرب ساخته است. در سوی دیگر این رابطه پزشک ایستاده...

29 آذر 1398

تازه ترین خبر از جانشین دالایی لاما پس از 20 سال

خبرنگاران آنلاین:مقامهای دولت پکن اعلام کردند مردی که 20 سال پیش بعد از معرفی اش از سوی دالایی لاما به عنوان یکی از ارشد ترین مقام های آئین بوداییان، زندانی شده در حال حاضر زندگی عادی دارد و نمی خواهد هیچ کس و هیچ چیز مزاحمش شود.

29 آذر 1398

مجلس نمایندگان آماده رای گیری برای استیضاح ترامپ می گردد

مهر نوشت: مجلس نمایندگان آمریکا 31 اکتبر (9 آبان) برای رسمیت بخشیدن به تحقیقات مربوط به استیضاح دونالد ترامپ رای گیری خواهد نمود.

29 آذر 1398

کمیته قانون اساسی سوریه انتها تشکیل شد

گروه دنیا، پس از مدت ها انتظار و یک روز پس از دیدار نمایندگان کشورهای ضامن آستانه، کمیته قانون اساسی سوریه با حضور اعضای این کمیته در ژنو تحت نظارت سازمان ملل شروع به کار کرد. این نشست در حالی برگزار گردید که پیش از آن آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل...

28 آذر 1398

دخالت عوامل سیاسی در حوزه تخصیص آب کشاورزی

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بعضا شاهد دخالت عوامل سیاسی فارس در تخصیص آب کشاورزی، گفت: به دنبال طناب کشی نیستم، بلکه نگرانم!

27 آذر 1398

گفت وگوی سفیر ایران در اسپانیا با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا

سفیر ایران در اسپانیا در حاشیه اجلاس تغییر آب و هوایی مادرید با جوزپ بورل، مسوول جدید سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزیر خارجه موقت اسپانیا گفت وگو کرد.

26 آذر 1398
تعداد: (159)