اخبار اقتصادی

بهناز شفیعی مدل شرکت انگلیسی شد! ، مهاجرت دختر قدرتمند موتورسوار از ایران !

خبرنگاران: بهناز شفیعی: دیگر در ایران مسابقه نمی دهم مدل شرکت انگلیسی شدممی توانم از هر کشوری اقامت بگیرم می خواهم دور اروپا را با BMW بروم!

5 آذر 1400

فلاح: برکناری رییس هیات تهران تنها راه نجات کشتی مرکز است، کشتی گیران باید قدردان دبیر باشند

چهره عنوان دار کشتی دنیا با اشاره به نابودی کشتی تهران، گفت: تنها راه حل بازگشت کشتی تهران به دوران اوج، برکناری رییس هیات کشتی تهران و آوردن یک آدم کاربلد در راس کار است.

29 آبان 1400

گزارش عجیب از بازار مسکن در تهران ، اجاره 15 میلیون تومانی سوئیت 20 متری

به گزارش خبرنگاران، اگرچه فصل جابجایی تابستانی مستأجران با فراز و نشیب های فراوان به خاتمه رسیده اما بازار اجاره سوئیت و اتاق همچنان در مرکز داغ است. تقاضای بالا در این بخش و کم کاری دولت ها به خصوص دولت حسن روحانی، باعث شده تا شاهد قیمت های بالا برای...

28 آبان 1400

شاخص بورس تهران صعود کرد

تهران (پانا) - امروز 26 مهر 1400 شاخص کل بورس تهران اندکی صعود کرد و دومین روز خروج پول حقیقی از بازار سهام ثبت شد.

21 آبان 1400

مقاله: خبرنگاران عملیات اجرایی واحد فراوری متانول در منطقه آزاد چابهار شروع شد

مدیر عامل منطقه آزاد چابهار نیز ضمن قدردانی از سرمایه گذاران این طرح، با بیان اینکه مسائلی در زیرساخت ها در چابهار وجود دارد اضافه کرد: خوشبختانه مسائل جدی در صنایع برطرف شده و در حوزه پتروشیمی مانعی وجود ندارد و چرخ صنعت در این منطقه راه افتاده است.

10 آبان 1400

آخرین تصمیمات در خصوص بازگشایی مدارس و دانشگاه ها

به گزارش خبرنگاران، علیرضا کمرئی، سخنگوی وزارت آموزش و پرورش در امر بازگشایی مدارس گفت: با توجه به بهبود شرایط واکسیناسیون در کشور و شتاب گرفتن آن، کاهش نگرانی خانواده ها، ضرورت انجام فعالیت های آموزشی و تربیتی حضوری و کاهش آسیب هایی که گریبانگیر دانش...

10 آبان 1400

ورناصری: حوزه انتخابیه اینجانب از ابتدایی ترین شاخص های زندگی انسانی محروم هستند

نماینده مردم مسجد سلیمان با انتقاد از شرایط مردم حوزه انتخابیه خود بیان نمود: مردم اغلب منطقه ها 4 شهرستان حوزه انتخابیه اینجانب، سال هاست که گرفتار زلزله های فقر و محرومیت و عدم برخورداری از ابتدایی ترین شاخص های زندگی انسانی هستند.

4 آبان 1400

رژیم غذایی عالی برای زنان بالای 40 سال جهت داشتن احساس جوانی

برنامه های رژیم غذایی برای زنان بالای 40 سال که عمدتا در پی تناسب اندام و سلامتی هستند، در این مقاله ارائه شده است. غذاهای افزایش دهنده قدرت برای این زنان مناسب می باشد، چون این غذاها دقیقا همان چیزی

1 آبان 1400

الگوی مصرف در تخفیف صد درصدی 100 کیلووات ساعت است

تهران (پانا) - معاون هماهنگی توزیع توانیر از تخفیف صد درصدی بهای برق 10 میلیون و 600 هزار مشترکین خانگی از آبان سال گذشته تا به امروز خبر داد.

25 مهر 1400

عکس لاغری شدید امیر نوری

خبرنگاران: امیرنوری بازیگر طنز کشورمان برای اینکه داماد گردد لاغر شد، این خبری است که این بازیگر طنز واکنش جالبی به آن نشان داد.

21 مهر 1400

قیمت سیمان در هفته های آینده بیشتر کاهش می یابد

تهران (پانا) - به گفته مدیر کل نظارت بر کالاهای فلزی و معدنی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، شرایط بازار سیمان طی هفته های آینده با ثبات و کاهش بیشتر قیمت ها در بازار روبرو خواهد شد.

20 مهر 1400

ضرورت پرداخت مطالبات بازنشستگان در بودجه 1401، همسان سازی حقوق بازنشسته ها پیگیری می شود

اسکندری گفت: با افزایش قابلیت های ارائه خدمات الکترونیکی، باید مراجعه حضوری بازنشستگان تحت پوشش به مراکز تابعه و مدیریت های استانی به حداقل برسد.

19 مهر 1400

آب بنوشید تا زیباتر شوید

به طور میانه هر انسانی به نوشیدن هشت لیوان آب در شبانه روز نیاز دارد، یعنی حدود دو لیتر آب آشامیدنی. با این حال افرادی که اضافه وزن دارند، به ازای هر 12/5 کیلو اضافه وزن نیاز به نوشیدن یک لیوان آب اضافی دارند. اگر شما ورزش می کنید با یک روز گرم و خشک تابستان...

13 مهر 1400

کاهش مجدد نرخ بیکاری انگلیس

نرخ بیکاری انگلیس برای چهارمین ماه متوالی کاهش یافت.

3 مهر 1400

وزیر بهداشت: سیل واکسن کرونا به سمت کشور سرازیر شده است

تهران (پانا) - کرمانشاه وزیر بهداشت با اشاره به پیگیری های بسیار دولت سیزدهم در تامین واکسن گفت: در حال حاضر سیل واکسن کرونا سمت کشور سرازیر شده است.

30 شهریور 1400

مهمترین وعده های وزیر نیرو

وزیر نیروی دولت سیزدهم پیش از دریافت رای اعتماد وعده هایی را به نام برنامه های اجرایی خود در چهار سال پیش رو بیان نمود و اکنون بعد از سکانداری در وزارت نیرو قرار است به این وعده ها جامه عمل پوشانده شود.

17 شهریور 1400

تاکیدات امیرعبداللهیان خطاب به مدیران وزارت امور خارجه

وزیر امور خارجه کشورمان با مدیران کل دستگاه دیپلماسی کشور ملاقات و توصیه هایی را خطاب به آنها اعلام کرد.

12 شهریور 1400

پرداخت وام تا سقف 20 میلیون تومان به زنان سرپرست خانوار

زندگی امروز/ این زنان به دو طریق مورد حمایت سازمان بهزیستی قرار گرفته اند. یکی از این حمایتها که تنها محدود به زنان تحت پوشش سازمان بهزیستی نیست، پرداخت وام تأمین مالی خرد است. این وام با مشارکت بانک کشاورزی در اختیار زنان حاشیه نشین و روستایی قرار می...

8 شهریور 1400

آیا شرکت سهامی خاص به عام تبدیل می گردد؟

شرکت ها به دو دسته سهامی خاص و سهامی عام تقسیم می شوند و مطابق با قانون این شرکت ها قوانین خاص خود را دارند.

7 شهریور 1400

11 راه چاره مؤثر برای اینکه از خریدهای غیر ضروری دست بردارید

آیا برایتان پیش آمده که به قصد خرید یک کالای خاص به بازار بروید و موقع برگشت، توان حمل انبوه خریدهای خود را نداشته باشید؟! غوغای بازار برای خیلی از ما لذت بخش است. سر و صدای فروشنده هایی که با انواع روش های تبلیغاتی، سعی در فروش اجناس خود دارند. آن ها از...

31 مرداد 1400
تعداد: (1861)