اخبار اقتصادی

حسن مصطفی باز هم انتخاب شد، هندبال دنیا در تسخیر اروپایی ها

به گزارش خبرنگاران، سی و ششمین کنگره انتخاباتی فدراسیون جهانی هندبال از روز آدینه 19 آبان ماه به مدت سه روز در آنتالیا ترکیه برگزار می گردد. اولین روز این برنامه اختصاص به برگزاری مجمع کنفدراسیون ها و انتخابات آنها داشت. اما روز شنبه 20 آبان ماه انتخابات...

22 آبان 1398

خانه به دوشی نویسنده افغان؛ از ایران تا اروپا

محمدحسین محمدی نویسنده افغان مقیم سوئد زبان فارسی را به خاطر سیاست های غلط دولتمردان کشورش تهدیدشده می داند و معتقد است هنوز سایه سنگین سیاست و مسائل امنیتی باعث مهاجرت نویسندگان از افغانستان می گردد. با این که سه سال است به سوئد مهاجرت نموده اما می...

21 آبان 1398

اعتراف داور ایرانی سال ها بعد از فینال معروف جام جهانی؛ طرفدار برزیل بودم!

محمد فنایی پیشکسوت داوری از فینال جام جهانی 1994 و همینطور روبرتو باجو ستاره سابق ایتالیا خاطره جالبی تعریف کرد.او در فینال جام جهانی داور چهارم بود که هنوز هم خاطرات خوبی از آن بازی را تعریف می کند.

19 آبان 1398

سرگذشت دوچرخه سارق!

تمام پول هایی را که به وسیله سرقت اموال مردم به دست آورده ام روی زرورق هروئین دود نموده ام.

19 آبان 1398

گم شدن دومین کانادایی در چین

کانادا از مفقود شدن یک بازرگان این کشور در چین اطلاع داد، این دومین شهروند کانادایی است که در چین اعلام مفقودی می گردد.

18 آبان 1398

عمان ارتباطات کشتیرانی با ایران را توسعه می دهد

عمان میخواهد بعد از لغو تحریم های ایران زودتر از رقبا عمل کند و با توسعه ارتباطات کشتیرانی و تجاری خود با ایران جای دوبی در مبادلات با ایران را بگیرد.

17 آبان 1398

عمان جایگزین امارات در روابط تجاری با ایران می گردد

عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی ایران و عمان با بیان اینکه عمان جایگزین امارات در روابط تجاری ایران با سایر کشورها می گردد، گفت: هزینه حمل و نقل و تجارت به وسیله این کشور در مقایسه با امارات کمتر است و بنادر این کشور فاصله کمتری با ایران دارند.

17 آبان 1398

افزایش حجم صادرات و ترانسفر محصولات کشاورزی هرمزگان از عمان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان با تاکید بر مالی کردن کشاورزی گفت: با شناسایی ظرفیت های عمان برای افزایش حجم صادرات و ترانسفر محصولات کشاورزی هرمزگان به وسیله این کشور اقدام می کنیم.

15 آبان 1398

آمریکا: کانادا و عربستان اختلافاتشان را به وسیله دیپلماسی حل نمایند ، ما نمی توانیم به جای آنها این کار را انجام دهیم

وزارت امور خارجه آمریکا از کانادا و عربستان خواست که اختلافات خود را به وسیله دیپلماسی حل و فصل نمایند.

14 آبان 1398

زمینه حضور گسترده شرکت های ایرانی را در عمان فراهم کنید

وزیر منابع آب عمان گفت: از وزیر نیروی ایران می خواهم تا زمینه حضور گسترده تر شرکت های ایرانی فعال در زمینه سد سازی و حفاظت منابع آب را در عمان فراهم کند.

12 آبان 1398

قرارداد احتمالی 322 میلیون دلاری ایران برای خرید 10 کشتی از چین

خبرنگاران: یک پایگاه خبری از قرارداد 322 میلیون دلاری صندوقی متعلق به بخش خصوصی خاورمیانه با شرکتی چینی برای خرید 10 فروند کشتی باری اطلاع داد و نوشت احتمالاً ایران طرف خریدار در این قرارداد است.

12 آبان 1398

مبارزه با مفاسد مالی خواب راحت را از خودروسازان گرفته است، مردم باید از خودرو های مطابق با استاندارد های جهانی استفاده نمایند

نماینده مردم ارومیه گفت: هیچ خودروسازی در این اوضاع آشفته مبارزه با فساد مالی، خواب راحت ندارند چه برسد به آنکه بخواهد خودرو ها را احتکار نمایند.

11 آبان 1398

افزایش 36 درصدی واردات نفت چین از ایران در می 2014

خبرنگاران: واردات نفت چین از ایران در ماه می 2014 با افزایش 36 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به 757 هزار و 900 بشکه در روز رسید.

10 آبان 1398

مسکن مهر اولین طرح جمهوری اسلامی برای خانه دار کردن فقرا بود

مدیرعامل شرکت عمران پرند گفت: مسکن مهر یکی از طرح های مناسب دولت ها برای خانه دار کردن اقشار متوسط و ضعیف جامعه بود که شاید برای اولین بار در نظام جمهوری اسلامی ایران با همت متخصصین به منصه ظهور گذاشته شد.

8 آبان 1398

اعلام زمان مسابقات جام باشگاه های فوتسال آسیا

برنامه زمان بندی کامل مسابقات جام باشگاه های فوتسال 2017 ویتنام اعلام شد.

8 آبان 1398

ثروتمندترین مردم دنیا در کدام کشورها زندگی می نمایند؟ ، قطر در صدر، آمریکا دوازدهم و عربستان پانزدهم

آمارهای جدید نشان می دهد سرانه درآمد مردم دنیا همواره ارتباطی به اندازه کشورها و اقتصاد آن ها ندارد.

7 آبان 1398

آشنایی با شهر ارواح در چین

زیبایی و تمام عیار بودن یک شهر، اصلا به معنی آن نیست که قرار است شلوغ و پر رفت و آمد باشد. با خبرنگاران همراه باشد تا یکی از این شهرهای ارواح واقع در کشور چین را به شما نشان دهیم.

7 آبان 1398

دیدنی های جاکارتا، اندونزی (قسمت اول)

جاکارتا آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری بسیار زیادی دارد که برای بازدید از آن ها باید حداقل یک هفته زمان صرف کنید. با خبرنگاران همراه باشید تا با دیدنی های این شهر بیشتر آشنا شوید.

7 آبان 1398

ماه عسل در تایلند؛ راهنمای سفر و آب و هوا

معمولا زمانی که تایلندی ها در خصوص سرزمینشان در جنوب شرقی آسیا صحبت می نمایند برای توصیف آن کلمه sanuk را به کار می برند که به معنای سرگرمی است. بله به واقع این کشور برای مسافرانی که قرار است دراولین مسافرت مشترک زندگیشان خاطرات خوشی را ثبت نمایند انتخاب...

6 آبان 1398

چین؛ کشوری با صدها دهکده درون شهری

معضل بزرگ امروز چین افزایش دهکده های شهری است که بافتی فقیر دارد و مرکز فساد و فحشا است و تغییر آن سیاست گذاری های کلان و پیچیده ای می خواهد. جمعیت رو به افزایش چین به این قضیه دامن زده و موجب نگرانی متخصصان شده است. با خبرنگاران همراه باشید تا نگاهی به...

6 آبان 1398
تعداد: (147)