اخبار اقتصادی

پیوس: ضعف مدیریت در پرسپولیس دلال ها را به نان و نوا رسانده است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید مدیران پیشین این باشگاه به خاطر اشتباه های خود بدهی های سنگینی را ایجاد کردند.

16 خرداد 1399

ساختمان سازی سبز و نقش بتن، فولاد و چوب برای تحقق آن!

امروزه فولاد و بتن بازار مصالح ساختمانی را در دست گرفته اند. در بیشتر کشور های دنیا، فولاد و بتن بسیار پرکاربرد تر از چوب هستند اما به تازگی چوب، این همراه قدیمی انسان با مقادیر پایین کربن و قابلیت تجزیه پذیری که دارد، توجهات بسیاری را به سمت خود جلب کرده...

12 خرداد 1399

خسارت 600 میلیارد تومانی کرونا به حمل و نقل جاده ای

به گزارش تجارت نیوز، در همان هفته های نخست اسفندماه پارسال که ویروس کرونا در کشور شیوع پیدا کرد و گسترش یافت محمد اسلامی و دیگر مسئولان دولتی از مردم خواستند تا سفرهای خود را به حداقل برسانند و سیاست ها و محدودیت های تردد در هفته های بعد اعمال شد در این...

10 خرداد 1399

آغاز یک تغییر بورسی در امروز ، حداقل سفارش خرید 500 هزار تومان شد

به گزارش تجارت نیوز، از دقایقی پیش حداقل سفارش خرید در بورس تغییر کرد و از 100 هزار تومان به 500 هزار تومان رسید. همچنین امروز قرار است در بورس عرضه اولیه نماد صبا انجام شود.

10 خرداد 1399

صالحی خبر داد:122 دستاورد جدید سازمان انرژی اتمی در یک سال گذشته

رئیس سازمان انرژی اتمی در آستانه روز ملی فناوری هسته ای از 122 دستاورد جدید این سازمان در یک سال گذشته خبر داد و آن را نویدبخش آغاز فصلی جدید در توسعه همه جانبه فعالیت های سازمان انرژی اتمی برشمرد.

9 خرداد 1399

وزیر دارایی یونان نهادهای بین المللی را به تروریسم متهم کرد

خبرنگاران: وزیر دارایی یونان امروز شنبه و در آستانه برگزاری همه پرسی سراسری این کشور، نهادهای اقتصادی بین المللی را به تروریسم متهم نموده است.

7 خرداد 1399

مهاجرت به وسیله سرمایه گذاری به یاری وکیل بین المللی

آیا تا به حال شما هم به مهاجرت فکر نموده اید؟ البته مهاجرت علاوه بر خستگی از مسائل، دلایل دیگری هم دارد بعضی به دلیل کسب علم و مهارت و یا شغل و درآمد بهتر مهاجرت می نمایند و بعضی دوست دارند کشوری جدید را برای زندگی امتحان نمایند.

6 خرداد 1399

وزیر خارجه آلمان آمریکا را زیر سوال برد

ایرنا نوشت: وزیر امورخارجه آلمان در انتقاد از سیاست های آمریکا در مقابله با شیوع ویروس کرونا گفت، ایالات متحده در این خصوص بسیار کند عمل نموده است.

2 خرداد 1399

نجفی عرب: فاصله گذاری اجتماعی باید زودتر اجرا می شد

رئیس کمیسیون اقتصاد و سلامت اتاق بازرگانی تهران گفت: از روز نخستی که در اسفندماه بیماری کرونا در کشور مشاهده شد باید قرنطینه و یا فاصله گذاری اجتماعی اجرایی می شد، همان گونه که در حال حاضر جلوی مسافرت ها را گرفتیم باید همان زمان این کار عملی می شد. ...

31 اردیبهشت 1399

مسکو: تحریم های بی اساس اوضاع دنیا را در مبارزه با کرونا بغرنج نموده است

وزیر توسعه صنعت مسکو در نشست مجازی گروه 20 (G20) ضمن تأکید بر اینکه تحریم ها و محدودیت های بی اساس، اوضاع فعلی دنیا در مواجهه با کرونا را بغرنج نموده، خواهان لغو تحریم ها شد.

30 اردیبهشت 1399

سقوط 5 درصدی قیمت نفت با رنگ باختن تقاضای جهانی

قیمت های نفت 5 درصد سقوط کردند تا پنجمین هفته افت متوالی خود را به ثبت برسانند؛ ضمن اینکه کاهش شدید تقاضای طلای سیاه با وجود ویروس کرونا، تأثیر بسته های تشویقی دولت ها را در سایه قرار داد.

27 اردیبهشت 1399

پیشنهاد مهران مدیری به شهرداری ها، پای روانشناسان هم به دورهمی باز شد

مهران مدیری در برنامه دورهمی از دوران قرنطینه صحبت کرد.

24 اردیبهشت 1399

اعلام یاری انسانی 20 میلیون یورویی اتحادیه اروپا به ایران

هماهنگ کننده عالی سیاست خارجی اتحادیه اروپا خاطرنشان کرد با وجود تحریم های آمریکا این اتحادیه 20 میلیون یورو به عنوان یاری انسانی به ایران اهدا خواهد نمود.

22 اردیبهشت 1399

بهره برداری از 4600 واحد مسکونی در هفته دولت در قزوین

خبرنگاران: فرماندار قزوین گفت : چهار هزارو 600 واحد مسکونی در بخش مسکن شهری و 659 واحد مسکن روستایی از جمله طرح های قابل افتتاح هفته دولت است.

21 اردیبهشت 1399

ماکرون: یک زندانی فرانسوی در ایران آزاد شد ، دولت فرانسه در همکاری متقابل روح الله نژاد را آزاد کرد

رئیس جمهور فرانسه امروز تأیید کرد که یکی از اتباع این کشور که در ایران بازداشت بوده، آزاد شده است.

20 اردیبهشت 1399

هتل 5 ستاره اینترکنتینانتال در برلین، تصاویر

امکانات این هتل به همراه کارکنام مهربانش، بهترین اقامت را در برلین برایتان به ارمغان می آورد. در متن زیر، ما خصوصیاتی همچون خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله هتل اینترکنتینانتال برلین تا دیدنی های برلین را به تفصیل بیان می کنیم.

19 اردیبهشت 1399

اگروتوریسم در گیلان، اولویت یا ضرورت؟

امروزه کشاورزی در بیشتر کشورهای در حال توسعه به تنهایی نمی تواند فرصت های اشتغال و منابع درآمدی کافی برای رفع تمامی نیازهای مناطق روستایی را تأمین کند و آنچه زمینه سازی ایجاد کارکردی پویا در روستاها می شود، وجودساختاری متناسب با فعالیت های نوین گردشگری...

19 اردیبهشت 1399

سرنوشت ورزش کشور نباید به المپیک گره بخورد

به گزارش خبرنگاران، سیدنصرالله سجادی عصر چهارشنبه در نشست با روسای هیئت های ورزشی استان اردبیل اضافه نمود: ما سال جاری بازی های امپیک و پارالمپیک را به عنوان بزرگترین رویداد ورزشی جهان در پیش داریم و برای موفقیت در آن از دو سال پیش و بعد از بازی های آسیایی...

18 اردیبهشت 1399

آسیب دیدگی 650 هزار واحد تولیدی از کرونا

مشاور مالیاتی اتاق اصناف با اشاره به درگیری 90 درصد اصناف در شرایط کنونی شرح داد: در حال حاضر 650 هزار واحد تولیدی از این بابت آسیب دیده اند.

16 اردیبهشت 1399

ابوالفتح: آمریکا برای برطرف تحریم های دارویی دنبال باج خواهی از ایران است

یک کارشناس مسائل آمریکا با اشاره به درخواست ایران و نیز درخواست های جهانی برای برطرف تحریم ها علیه ایران در بخش های دارویی با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا گفت: آمریکایی ها مدعی هستند تسهیل و برداشتن تحریم ها از بخش های دارویی برای ایران، اقدامی بشردوستانه...

15 اردیبهشت 1399
تعداد: (276)