وزیر راه: قیمت مسکن طی ماه های آینده کاهش خواهد یافت

به گزارش نوای پرنده پارسی، اسلامی وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه رشد حباب گونه قیمت ها در دو سال اخیر غیرعادی بوده است، گفت: قیمت خانه سیر نزولی دارد و قیمت مسکن طی ماه های آینده کاهش خواهد یافت.

وزیر راه: قیمت مسکن طی ماه های آینده کاهش خواهد یافت

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در گفت وگویی با اشاره به روند کاهش قیمت مسکن در چند ماه اخیر، گفت: وزارت راه و شهرسازی هیچ دخل و تصرفی در قیمت گذاری بازار مسکن نداشته، اما معین بود که رشد حباب گونه قیمت ها در دو سال اخیر غیرعادی و غیرواقعی بوده است.

وی ادامه داد: من در انتهای سال گذشته و ابتدای امسال اعلام کردم که مردم برای کاهش تلاطمات بازار مسکن، خانه نخرند، زیرا قیمت ها به صورت غیرواقعی بالا رفته است.

وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: روند چند ماه گذشته بازار مسکن نشان می دهد که قیمت خانه سیر نزولی دارد و قیمت مسکن طی ماه های آینده کاهش خواهد یافت، حال برای وزارت راه و شهرسازی، توانمندسازی خانوار ها برای خرید مسکن و ایجاد قابلیت جهت خانه دار شدن جامعه هدف، دارای اهمیت است.

اسلامی توضیح داد: در شرایط کنونی وزارت راه و شهرسازی برای فراوری مسکن دو هدف اساسی دارد که اجرای طرح ملی مسکن و تکمیل واحد های باقیمانده مسکن مهر جزء این اهداف محسوب می گردد.

وزیر راه و شهرسازی در خاتمه اعلام کرد: خوشبختانه دو هدف اصلی وزارت راه و شهرسازی در حال اجرایی و عملیاتی شدن است و امیدواریم در آینده نزدیک تحقق این اهداف، تأثیر مثبتی در بازار مسکن بگذارد.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 2675

به "وزیر راه: قیمت مسکن طی ماه های آینده کاهش خواهد یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر راه: قیمت مسکن طی ماه های آینده کاهش خواهد یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید