شرط دختر جوان برای گذشت از پسر متجاوز

به گزارش نوای پرنده پارسی، تهران (پانا) - دختر جوان با مراجعه به دادگاه مدعی شد از سوی پسری مورد تعرض قرار گرفته است اما به قضات گفت اگر این پسر با من ازدواج کند از شکایتم می گذرم.

شرط دختر جوان برای گذشت از پسر متجاوز

به گزارش ایران، سیدگی به این پرونده از یک سال قبل با شکایت دختری جوان که مدعی بود از سوی جوانی به نام حسن مورد تعرض قرار گرفته آغاز شد.

او در شرح ماجرا به مأموران گفت: یک سال قبل در یک میهمانی با این پسر جوان آشنا شدم. در ابتدای آشنایی مان او خودش را فردی معتقد و با اخلاق نشان می داد به همین خاطر وقتی به من پیشنهاد دوستی داد، پذیرفتم.

او به من و دوستانش گفته بود که با افراد بانفوذی ارتباط دارد و به همین خاطر هم در کارهای مالی پیروز بوده و ثروت زیادی دارد. همچنین متوجه شدم که او به واسطه روابط خاصی که دارد توانسته پیمانکار سرویس چند مدرسه خصوصی در تهران گردد که دانش آموزان آن اغلب از خانواده های خاص و با نفوذ هستند و از این طریق پول زیادی به دست آورده بود.

چند وقتی از دوستی ما گذشت و من کاملاً به او اعتماد نموده بودم که یک بار من را برای صرف شام به خانه اش دعوت کرد و من هم برای آنکه مسئله ای پیش نیاید به همراه یکی از دوستانم به خانه اش رفتم. چند دقیقه ای از حضور ما نگذشته بود که مادر حسن تماس گرفت و گفت یکی از اقوام شان فوت نموده و از او خواست تا خیلی زود به آنجا برود.

من هم همان موقع به وی گفتم که ما می رویم تا تو به کارت برسی اما او قبول نکرد و گفت شما بمانید تا من برگردم. ما شام خوردیم و او هم به خانه مادرش رفت. چند ساعت بعد دوستم گفت باید به خانه برگردد اما من چون قول داده بودم بمانم تا حسن برگردد به انتظار او ماندم. اما وقتی حسن آمد به زور مرا مورد تعرض قرار داد.

از ناراحتی داشتم سکته می کردم اما حسن گفت که مرا دوست دارد و می خواهد با من ازدواج کند و با این ترفند که خیلی زود به خواستگاری ام می آید مرا آرام کرد. فردای آن روز در اولین فرصت موضوع خواستگاری را به خانواده ام گفتم و منتظر بودیم که او روز خواستگاری را تعیین کند اما به یک باره رفتار او با من تغییر کرد و گفت که دیگر تمایلی به ادامه ارتباط با من ندارد.

خیلی حالم بد شده بود تا مدت ها پاسخ تماس هایم را نمی داد تا اینکه بعد از چند بار تماس گفت که به سفر رفته و وقتی برگشت با من تماس می گیرد. با اینکه منتظر تماسش بودم اما دلم آرام و قرار نداشت و برای اینکه مطمئن شوم به سفر رفته به خانه اش رفتم که دیدم ماجرای سفر دروغ بوده و در خانه اش میهمانی گرفته است. همان موقع زنگ خانه اش را زدم او وقتی من را دید آغاز به داد و فریاد کرد و با اعتراض گفت که دیگر من را نمی خواهد و نباید مزاحمش شوم و من هم همان موقع با پلیس تماس گرفتم. البته حسن در پاسخ به این شکایت من گفت که آنقدر نفوذ دارد که شکایتم راه به جایی نمی برد و وقتی هم مأموران کلانتری به محل آمدند بیان کردند که چون حکم ورود به منزل ندارند باید در کلانتری شکایتم را مطرح کنم.

وی در ادامه ماجرا اضافه نمود: چند روز بعد متوجه شدم حسن با دختر دیگری دوست شده و همان موقع به یقین رسیدم که او با اغفالم فقط خواسته سوء استفاده کند بنابراین تصمیم گرفتم شکایتم را پیگیری کنم. او آینده من را خراب کرد و موجب شد تا خانواده ام دیگر به من اعتماد نداشته باشند.

با توجه به اینکه پرونده با اتهام تعرض ثبت شده بود، شعبه 12 دادگاه کیفری استان تهران مسئول رسیدگی به آن شد و متهم احضار و نازنین به پزشکی قانونی معرفی گردید. متهم در بازپرسی اولیه ادعا کرد: هیچ رابطه ای با نازنین نداشته ام و اتهام های مطرح شده را قبول ندارم. من قصد داشتم با این دختر ازدواج کنم اما بعد از مدتی متوجه شدم که اخلاقمان به هم نمی خورد به همین خاطر کوشش کردم که ارتباطمان را قطع کنم که او دست به شکایت زد.

در ادامه نازنین که متوجه شد متهم قضیه را انکار نموده با ارائه تعیینات داخلی خانه وی به مأموران صحت ادعایش را ثابت کرد و متهم ناچار شد اعتراف کند و به مأموران گفت: آن روز نازنین را به خانه ام دعوت کردم و با تلفن مادرم مجبور شدم چند ساعتی بیرون از خانه ام بروم. چون نازنین به خانواده اش گفته بود که شب در خانه یکی از دوستانش می ماند نمی توانست به خانه خودشان برود به همین خاطر به او گفتم در خانه من بماند تا برگردم با این شرط که ارتباطی با هم نداشته باشیم.

از سوی دیگر پزشکی قانونی پس از معاینه شاکی بیان کرد که رابطه برقرار شده است و در دادگاه هم مستندات نشان داد که حسن اظهاراتش دروغ بوده و با نازنین ارتباط داشته است.

با تعیین شدن این موضوع حسن بازداشت شد اما او در کوشش بود تا از شاکی رضایت بگیرد که نازنین بیان کرد فقط زمانی رضایت می دهد که متهم با او ازدواج کند. در ادامه متهم به زندان منتقل شد تا حکم او از سوی قضات دادگاه صادر گردد.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 5244

به "شرط دختر جوان برای گذشت از پسر متجاوز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط دختر جوان برای گذشت از پسر متجاوز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید