بررسی مسائل بازسازی تخریب های سیل اخیر در مازندران

به گزارش نوای پرنده پارسی، دهمین جلسه کارگروه بازسازی و نوسازی سیل مازندران با حضور وزیر ارتباطات برگزار و گزارشی از روند بازسازی این استان بعد از سیل ارائه شد.

بررسی مسائل بازسازی تخریب های سیل اخیر در مازندران

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه سفر خود به استان مازندران، به عنوان وزیر معین بازسازی سیل اخیر این استان در دهمین جلسه کارگروه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان مازندران، شرکت کرد.

در این جلسه استاندار مازندران گزارشی از اقدامات اجرا شده بعد از سیل اخیر ارائه کرد و کنندگان برخی از دستگاه ها مسائل و مسائل خود را درباره بازسازی مناطق سیل زده با وزیر ارتباطات مطرح کردند.

آذری جهرمی نیز در این جلسه با تقدیر از تلاش های دستگاه های مختلف استان مازندران در سیل ایام نوروز سال جاری، از دستگاه های مسئول خواست گزارش کاملی از اقدامات اجرا شده ارائه کنند تا کمبودها و مسائل آنان در این حوزه را در جلسات هیئت دولت پیگیری کند.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 1435

به "بررسی مسائل بازسازی تخریب های سیل اخیر در مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بررسی مسائل بازسازی تخریب های سیل اخیر در مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید