پیش بینی 5 تحلیل گر از تحولات امروز بورس پایتخت

به گزارش نوای پرنده پارسی، خبرنگاران: بیشتر تحلیل گرانی که در یک نظرخواهی شرکت کرده اند، بر این باورند که شاخص بورس در دهم آذر99 فرایند مثبت چند روز اخیر را تداو خواهد بخشید.

پیش بینی 5 تحلیل گر از تحولات امروز بورس پایتخت

به گزارش خبرنگاران این تحلیل گران تاکید می کنند:با کمرنگ شدن ریسک ناشی از تحولات آمریکا و کناره گیری ترامپ کمی از ریسک های سیستماتیک بازار سرمایه کاهش یافته است. این رویدا در کنار رشد قیمت های جهانی منجر به استقبال سهامداران از سهم ها و پر حجم تر شدن بازار شده است. به نظر می رسد امروز نیز بازار همچنان پر حجم و مثبت معامله شود. فرایند حرکتی پول در حال حاضر بیشتر به سمت شرکت های کوچک و گروه پتروشیمی است. باتوجه به حجم های بالای ایجاد شده در یک هفته گذشته، کف بازار در نواحی 1.300.000 واحد بسته شده است و سهامداران می توانند مطمئن تر از قبل اقدام به سرمایه گذاری کنند. نزدیک شدن به گزارش های نه ماهه شرکت ها و شرایط خوب بنیادی بسیاری از شرکت های گروه پتروشیمی و فلزی رشد شاخص تا حوالی 1.800.000 واحد دور از انتظار نیست.

برخی دیگر نیز تاکید می کنند:خبر شکل گیری یک فرایند کاهشی در نرخ سود بانکی یکی دیگر از خبرهای بسیار مثبت برای بازار بود. درحال حاضر بیشتر فاکتورها به سودبورس هستند و همچنان پیشنهاد به سهامداری در سهام قوی و بنیادی بهترین راهکار خواهد بود.

همچنین روز گذشته بسیاری از صف های فروش متعادل شدند.با توجه به قیمت پایانی بیشتر سهام معامله شده ، انتظار داریم بازار امروز به فرایند صعودی خود ادامه دهد. نکته مهم این است که معامله گران هنگام معاملات در بازار سهام ، کنترل هیجانات خود را در دست داشته باشند.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 5714

به "پیش بینی 5 تحلیل گر از تحولات امروز بورس پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی 5 تحلیل گر از تحولات امروز بورس پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید