ویرایش ششم کتاب محصولات و تجهیزات فناوری نانو ساخت ایران منتشر شد

به گزارش نوای پرنده پارسی، آخرین دستاورد های صنعتی در حوزه تولید محصولات و ساخت تجهیزات مرتبط با فناوری نانو، در قالب ویرایش ششم کتاب محصولات و تجهیزات فناوری نانو ساخت ایران و در شش جلد منتشر شد.

ویرایش ششم کتاب محصولات و تجهیزات فناوری نانو ساخت ایران منتشر شد

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران، پیشرفت فناوری نانو با هدف تولید ثروت و بهبود کیفیت زندگی مردم، موجب تولید محصولات صنعتی متنوع در زمینه های گوناگون شده است. در راستای معرفی محصولات صنعتی دارای گواهی نامه نانومقیاس ویرایش ششم کتاب محصولات و تجهیزات فناوری نانو به تفکیک حوزه های صنعتی مختلف، در شش جلد منتشر شده است.

در این شش جلد مجموعه ای از آخرین محصولات دارای تأییدیه نانومقیاس از ستاد توسعه فناوری نانو به همراه تصاویر محصول، نام و اطلاعات مربوط به شرکت، محل تولید، مجوز ها و تأییدیه ها معرفی شده اند. در مقدمه کتاب ها به تصویر کلی محصولات و بازار نانو در ایران پرداخته شده و آخرین آمار محصولات و تجهیزات فناوری نانو ساخت ایران، حجم بازار و صادرات این محصولات ارائه شده اند.

در جلد ششم این کتاب علاوه بر معرفی تجهیزات آزمایشگاهی و صنعتی ساخت ایرانی، برنامه حمایتی ستاد نانو از ساخت و ارتقای تجهیزات و ماشین آلات مرتبط با فناوری نانو شرح داد شده است. بخش پایانی این کتاب نیز به معرفی شرکت های این حوزه اختصاص دارد.

لازم به ذکر است؛ کتاب محصولات فناوری نانو از آذرماه سال 93، هر ساله، منتشر شده و به معرفی آخرین محصولات و تجهیزات مرتبط با فناوری نانو ساخته شده کشور می پردازد.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 5109

به "ویرایش ششم کتاب محصولات و تجهیزات فناوری نانو ساخت ایران منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویرایش ششم کتاب محصولات و تجهیزات فناوری نانو ساخت ایران منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید