معضلات با پشت میزنشینی حل نمی گردد

به گزارش نوای پرنده پارسی، شهردار منطقه 18 برنامه ریزی عملیاتی برای برطرف معضلات بخش حریم را ضروری دانست و گفت: این معضلات با داشتن نگاه سطحی برطرف نمی گردد.

معضلات با پشت میزنشینی حل نمی گردد

سیدمحمد فیاض با بیان اینکه صیانت از بخش حریم و جلوگیری از ساخت وساز غیرمجاز در آن در اولویت برنامه های منطقه 18 قرار گرفته است و برای اجرای مطلوب آن به تعامل با مسئولان شهرهای اطراف احتیاج داریم، تأکید کرد: وحدت رویه در انجام کارها و همچنین داشتن همکاری برای ارتقای سطح کمی و کیفی زندگی شهروندان ساکن در این بخش حریم از انتظارات شهردار تهران بوده و در نشست های شورای مدیران، همیشه خواهان توجه به این اصول هستند و همیشه تأکید دارند که مدیریت شهری در این بخش با هیچ فرد یا مرجعی وارد معامله نخواهد شد. وی ادامه داد: مدیریت شهری منطقه همیشه حامی منافع شهروندان به عنوان صاحبان اصلی شهر بوده و مدیران آن باید اعتقاد داشته باشند که این مقوله با پشت میزنشینی محقق نمی گردد.

فیاض با اشاره به برگزاری نشست های شورای معاونان منطقه در نواحی به ویژه بخش حریم اعلام کرد: شهرداران نواحی به عنوان نوک پیکان عملکرد مدیریت شهری در دل محله ها باید فعالیت پشت میزنشینی را رها و به طور مستقیم با شهروندان ارتباط برقرار نمایند. به شخصه اعتقاد دارم اگر این رویه در پایتخت تسری یابد، بخش اعظمی از معضلات کاسته و میزان رضایتمندی شهروندان افزایش خواهد یافت.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 مهر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 2330

به "معضلات با پشت میزنشینی حل نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معضلات با پشت میزنشینی حل نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید