لاوروف: سیاست منزوی کردن روسیه شکست خورده است

به گزارش نوای پرنده پارسی، مسکو - خبرنگاران - وزیر امور خارجه روسیه بیان کرد که سیاست منزوی کردن روسیه از طرف آمریکا شکست خورده است و تحریم های ضدروسی واشنگتن نیز نمی تواند بر مسکو تاثیری بگذارد.

لاوروف: سیاست منزوی کردن روسیه شکست خورده است

به گزارش خبرنگاران، سرگئی لاوروف امروز آدینه در جمع استادان و دانشجویان آموزشگاه دیپلماتیک روسیه وابسته به وزارت امور خارجه روسیه گفت: آمریکا با تحریم و فشار سیاسی کوشش کرد تا روسیه را مجبور به تغییر سیاست های خود کند اما هیچ اولتیماتومی بر روسیه تاثیر نخواهد گذاشت و ما به سیاست های خود ادامه می دهیم.

رئیس دستگاه دیپلماسی روسیه گفت: مردم دنیا از سیاست های استعماری خسته شده اند و آمریکا رویکردهای خود را بر کشورهای دیگر تحمیل می نماید که با شانتاژ و فشار سیاسی همراه است.

وی با بیان اینکه آمریکا در شرایطی نیست که در عرصه اقتصادی صادقانه رفتار کند، گفت: تحریم های یکجانبه و جنگ تجاری نه فقط در خصوص کشورهای مخالف سیاست های آمریکا بلکه متحدان این کشور بکار گرفته می گردد.

لازم به ذکر است، آمریکا تاکنون بیش از 66 بسته تحریمی علیه روسیه در عرصه های مختلف اقتصادی و اقتصادی وضع و صدها مقام و تبعه این کشور را در فهرست تحریم های خود قرار داده است.

اروپام*391*1346**

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: ایرنا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 1114

به "لاوروف: سیاست منزوی کردن روسیه شکست خورده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لاوروف: سیاست منزوی کردن روسیه شکست خورده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید