قتل دوست صمیمی به خاطر تجاوز و تهیه فیلم سیاه!

به گزارش نوای پرنده پارسی، پسر نوجوانی که مدعی است دوستش را کشت، چون او را مورد آزار قرار داده و فیلم گرفته بود، در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

قتل دوست صمیمی به خاطر تجاوز و تهیه فیلم سیاه!

به گزارش شرق، مأموران پلیس دو سال قبل در جریان قتل پسر جوانی قرار گرفتند که گفته می شد به دلیل اصابت ضربات چاقو به بیمارستان منتقل شده و جانش را از دست داده است. شاهدان عینی که جوان مجروح را به بیمارستان منتقل کرده بودند، گفتند: ما این جوان را کنار جاده پیدا کردیم. او به دلیل چاقویی که بر شکمش وارد شده بود، خون ریزی شدیدی داشت و نمی توانست خوب حرف بزند و راه برود. او به سختی سعی می کرد خودش را به حاشیه جاده بکشاند و کمک بگیرد که ما او را پیدا کردیم.

این پسر در حالی که توانی برای حرف زدن نداشت گفت: کیانوش او را مجروح کرده است. مأموران با انتقال جسد به پزشکی قانونی تحقیقات گسترده خود را برای بازداشت کیانوش آغاز و یک روز بعد او را در خانه اش شناسایی کردند. کیانوش بعد از دستگیری به قتل دوستش رامین اعتراف کرد و گفت: من سه سال از رامین کوچک تر بودم. او 19 ساله بود و من 16 سال دارم. رامین خیلی به من ابراز محبت می کرد و می گفت: دلش می خواهد با من دوست شود، من هم حرفش را قبول کردم و رابطه محبت آمیز ما شکل گرفت تا اینکه چند ماه قبل او من را به خانه اش دعوت کرد، من هم فکر کردم یک رابطه محبت آمیز است و به خانه اش رفتم، اما رامین کاری با من کرد که زندگی ام دگرگون شد.

متهم گفت: او به من تعرض کرد و از این صحنه فیلم گرفت. کاری که با من کرد، من را تا مرز خودکشی برد و تصمیم گرفتم خودم را بکشم، اما بعد پشیمان شدم. مدتی بعد از این ماجرا سراغ رامین رفتم و گفتم فیلم را پاک کن من هم فراموش می کنم با من چه کرده ای، اما رامین زیر بار نمی رفت. او هربار من را با فیلم تهدید می کرد و می گفت: کاری می کند که من نابود شوم. کیانوش در ادامه اعترافاتش گفت: از تهدید های رامین خسته شده بودم. او هم من را مورد آزار قرار داد و زندگی ام را سیاه کرد، هم من را تهدید می کرد و می گفت: برای همه تعریف می کند چه اتفاقی برایم افتاده است. روز حادثه با هم قرار گذاشتیم که من آن فیلم را بگیرم، اما درگیری بین ما ایجاد شد. رامین فیلم را نداد و من هم او را با چاقو زدم.

بعد از گفته های پسر جوان و با توجه به شکایت اولیای دم و سایر مدارک موجود در پرونده کیفرخواست علیه متهم صادر و پرونده برای رسیدگی به شعبه 7 دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد. متهم پای میز محاکمه رفت. در ابتدای جلسه رسیدگی پدر و مادر رامین درخواست قصاص کردند. آن ها گفتند: با توجه به اینکه کیانوش آبروی ما را برده و تهمت زشتی به پسر ما زده است، حاضر به گذشت نیستیم و درخواست مجازات قصاص داریم.

وقتی نوبت به متهم رسید، او در جایگاه قرار گرفت و گفت: من قبول دارم که رامین را کشتم، اما او وادارم کرد این کار را بکنم؛ البته من هیچ قصدی برای کشتن نداشتم. او به من تعرض کرد و فیلم گرفت و با آن فیلم از من اخاذی و من را وادار می کرد به حرف هایش گوش کنم. روز حادثه ما باهم قرار داشتیم که او فیلم را به من بدهد، اما مقاومت کرد و گفت: این کار را نمی کند. همین هم باعث درگیری ما شد. من فقط قصد داشتم فیلم را از او بگیرم. به سمتش حمله کردم تا تلفن همراهش را بگیرم. پیروز نشدم به همین خاطر وقتی به من حمله کرد، این بار چاقو کشیدم و به او ضربه زدم. بعد گوشی را برداشتم و رفتم. در این هنگام قاضی گفت: نه گوشی پیدا شده است و نه فیلمی که ادعا می کنی از تو تهیه شده موجود است، توضیح بده گوشی را چه کردی؟ متهم گفت: گوشی را به دوستم دادم تا قفلش را باز و فیلم را پاک کند، اما نتوانست. به همین خاطر او هم گوشی را به دوستش داد، اما نفر دوم هم نتوانسته بود قفل گوشی را باز کند. در نهایت آن ها گوشی را شکستند و در یک رودخانه انداختند.

متهم گفت: من و رامین در یک پارک قرار داشتیم تا گوشی را به من بدهد، وقتی موبایل را از او گرفتم و چاقو زدم فرار کردم، او زنده بود و او را کنار جاده پیدا کردند، شاید عامل مرگش چیز دیگری باشد. بعد از گفته های متهم کارشناس تربیتی و روانی نظر خود را درباره شخصیت کیانوش و اظهارات او به دادگاه ارائه داد و وکیل مدافع نیز دفاعیات خود را مطرح کرد.

او گفت: با توجه به اینکه موکل من نوجوان است و حرمت قتل را نمی دانسته، درخواست دارم با توجه به ماده 91 قانون مجازات اسلامی که مربوط به نوجوان هاست مورد محاکمه قرار گیرد. ضمن اینکه او به خاطر عملی که مقتول انجام داده، به شدت آسیب دیده است. قضات با پایان جلسه دادگاه برای صدور رأی وارد شور شدند.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: فرارو
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 4422

به "قتل دوست صمیمی به خاطر تجاوز و تهیه فیلم سیاه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل دوست صمیمی به خاطر تجاوز و تهیه فیلم سیاه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید