ظریف در توئیتر نوشت: آغاز راه حاکمیت قانون پس از سال ها جنگ ویرانگر در سوریه

به گزارش نوای پرنده پارسی، وزیر خارجه کشورمان در پیامی نوشت که پس از سال ها جنگ ویرانگر در سوریه راه حاکمیت قانون در این کشور آغاز شده است.

ظریف در توئیتر نوشت: آغاز راه حاکمیت قانون پس از سال ها جنگ ویرانگر در سوریه

به گزارش خبرنگاران، محمدجواد ظریف وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران که برای شرکت در نشستی درباره سوریه به ژنو سفر کرده بود پس از بازگشت از این سفر در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: از ژنو و پس از دیدار با وزرای امور خارجه روسیه، ترکیه و نماینده ویژه دبیرکل در امور سوریه آقای گیر پدرسون در آستانه تشکیل کمیته قانون اساسی سوریه به تهران بازگشتم. پس از سال ها جنگ ویرانگر راه حاکمیت قانون که محصول روند آستانه است، آغاز شد. راه سختی پیش رو داریم اما جایگزین دیگری وجود ندارد.

وزرای خارجه جمهوری اسلامی ایران، فدراسیون روسیه و جمهوری ترکیه به عنوان ضامنین فرمت آستانه، روز سه شنبه 29 اکتبر (7 آبان) یک نشست سه جانبه را در خصوص سوریه در شهر ژنو سوئیس برگزار کردند و طی این نشست مشورت هایی را با گیر پدرسون نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل برای سوریه انجام دادند.

2323

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 2937

به "ظریف در توئیتر نوشت: آغاز راه حاکمیت قانون پس از سال ها جنگ ویرانگر در سوریه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظریف در توئیتر نوشت: آغاز راه حاکمیت قانون پس از سال ها جنگ ویرانگر در سوریه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید