شبکه اپراتور تلفن همراه ودافون در آلمان از کار افتاد

به گزارش نوای پرنده پارسی، خدمات مخابرات و سرویس دیتای موبایل گروه ودافون در آلمان روز دوشنبه در پی مشکل تجهیزات کنترل با قطعی گسترده روبرو شد اما این شرکت از بازگشت فعالیت به شرایط عادی اطلاع داد.

شبکه اپراتور تلفن همراه ودافون در آلمان از کار افتاد

واحد آلمانی شرکت انگلیسی ودافون که بیشترین تعداد کاربران را در اروپا دارد، گفت شبکه این شرکت در چندین منطقه در ساعت یک و 50 دقیقه بعدازظهر به وقت محلی با مسائلی روبرو شد و دسترسی بیش از 100 هزار کاربر تلفن همراه قطع شد.

ودافون دویچه لند گفت این مسائل روی شبکه های نسل دوم، سوم و چهارمین و همچنین اپلیکیشن ودافون من و خدمات وب تاثیر گذاشته است. سایر اپراتورها شامل دویچه تلکام و واحد O2 تلفونیکا هم اختلالاتی را تجربه کردند.

طبق گزارش رویترز، اطلاعات سایت داون دکتور افزایش شدید قطعی در مناطقی شامل برلین، هامبورگ، مونیخ، کلن، فرانکفورت و شهرهای دیگر آلمان را نشان داد.

ودافون گفت مسائل شبکه این شرکت ناشی از اختلال تجهیزات کنترل در مونیخ، فرانکفورت و برلین بوده است. مشترکانی که دسترسی شان به شبکه قطع شده بود در ساعت 3 و 30 دقیقه بعدازظهر به شبکه وصل شدند و ترافیک شبکه تا ساعت 5 بعدازظهر عادی شد.

ودافون با اعلام این که کارشناسان فنی این شرکت در حال ریشه یابی مشکل و کنترل عناصر شبکه در ساعات آینده هستند، از مشتریانش عذرخواهی کرد.

بر اساس گزارش تلکام لید، سازمان مخابراتی VATM پیش بینی نموده که درآمد موبایل ودافون در سال 2020 در آلمان به پنج میلیارد یورو بالغ شده و سهمش از بازار این کشور به 19.3 درصد می رسد و در رتبه سوم پس از دویچه تلکام با 31.7 درصد سهم و تلفونیکا دویچه لند با 25.5 درصد قرار می گیرد.،ایسنا

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 5671

به "شبکه اپراتور تلفن همراه ودافون در آلمان از کار افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شبکه اپراتور تلفن همراه ودافون در آلمان از کار افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید