دشمن امروز در حضیض ضعف و انفعال واقع شده است ، انقلاب اسلامی در حال فتح سنگرهای کلیدی جهان است

به گزارش نوای پرنده پارسی، فرمانده کل ارتش گفت: امروز شجره طیبه و تنومند انقلاب اسلامی با خلق محور مقاومت و دفاع از حریم آل الله، موجب دفع فتنه ها و توطئه های گروهک های تروریستی و قدرت های بیگانه در منطقه شده است.

دشمن امروز در حضیض ضعف و انفعال واقع شده است ، انقلاب اسلامی در حال فتح سنگرهای کلیدی جهان است

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در پیامی، ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به ملت بزرگ ایران اسلامی تبریک گفت و انقلاب اسلامی را رساترین فریاد تاریخ معاصر دانست.

وی در پیام خود آورده است: ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، به ملت بزرگ ایران اطمینان می دهد همیشه تحت فرماندهی امام خامنه ای (مدظله العالی) با همراهی و همدلی سایر نیرو های مسلح، در راه صیانت از آرمان های انقلاب و منافع و امنیت ملت غیور ایران سربلند اسلامی محکم و پایدار ایستاده است و هرگز اجازه نخواهد داد تا دشمنان خدشه ای به امنیت و اقتدار کشور وارد کنند.

متن پیام سرلشکر موسوی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دهه فجر آغازگر طلوعی مبارک در کهن سرزمین ایران است که با تلألؤ انوار الهی آن، پایه های نظام استبدادی و سلطه ستم شاهی برای همیشه از جا برچیده شد و فصل جدیدی از حیات ملت بزرگ ایران در پرتو معنویت، عزت، آزادی و استقلال آغاز شد.

انقلاب شکوهمند اسلامی ایران که مبتنی بر آموزه های نورانی مکتب سرخ عاشورا و در تداوم راستا پیامبران و ائمه هدی (س) است، ثابت کرد که با اتکا به خدامحوری و خودباوری می توان در مقابل زورگویان و ظالمان عالم ایستاد و ملتی را از زیر سلطه استبداد و استعمار رهانید.

انقلاب اسلامی ایران با ارائه نظامی مردم سالار و معنویت محور، به الگویی مطلوب و ماندگار برای ملل مستضعف، حق جو و آزادی خواه جهان تبدیل شده است و ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز با تقدیم 48 هزار شهید و بیش از 200 هزار جانباز در دوران مختلف انقلاب از مقابله با گروهک های تجزیه طلب در آغازین روز های پیروزی انقلاب، تا دفاع از تمامیت ارضی و از عملیات های مستشاری علیه تروریسم تکفیری، تا عملیات های گسترده مردم یاری در جای جای میهن اسلامی، موجب تثبیت، استحکام و اعتلای انقلاب شکوهمند اسلامی شده است.

امروز شجره طیبه و تنومند انقلاب اسلامی با خلق محور مقاومت و دفاع از حریم آل الله، موجب دفع فتنه ها و توطئه های گروهک های تروریستی و قدرت های بیگانه در منطقه شده است.

در پرتو انوار الهام بخش انقلاب اسلامی ملت بزرگ ایران، بیداری اسلامی و خیزش ملل مسلمان منطقه در سراسر جهان اسلام، گسترش یافته و به رغم کینه ورزی و خصومت های دشمنان به ویژه استکبار جهانی به سرکردگی دولت تروریست آمریکای خبیث، در حال پیشروی و فتح سنگر های کلیدی جهان است.

در مقطع کنونی که دشمن در ابعاد سخت و نرم، ضربات کوبنده ای از انقلاب و ملت بزرگ ایران دریافت کرده و در حضیض ضعف و انفعال واقع شده است، شرکت مردم بصیر ایران در راهپیمایی 22 بهمن و مشارکت حداکثری در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مشت های کوبنده دیگری است که موجب شکست و نومیدی بیش از پیش دشمن خواهد شد.

ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، به ملت بزرگ ایران اطمینان می دهد همیشه تحت فرماندهی امام خامنه ای (مدظله العالی) با همراهی و همدلی سایر نیرو های مسلح، در راه صیانت از آرمان های انقلاب و منافع و امنیت ملت غیور ایران سربلند اسلامی محکم و پایدار ایستاده است و هرگز اجازه نخواهد داد تا دشمنان خدشه ای به امنیت و اقتدار کشور وارد کنند.

کارکنان مومن و غیور ارتش جمهوری اسلامی ایران دست در دست ملت بصیر و هوشیار ایران در ایام الله پیش رو در صحنه دفاع نرم از نظام اسلامی همانند گذشته در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی، حضور یافته و مشارکتی پر شور و حداکثری را رقم خواهند زد و با گوش جان سپردن به سر انگشت تدابیر رهبر فرزانه انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب، راستا اعتلای انقلاب و نظام اسلامی را با امید و اقتدار دنبال خواهند کرد.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 اسفند 1398 بروزرسانی: 28 اسفند 1398 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 3662

به "دشمن امروز در حضیض ضعف و انفعال واقع شده است ، انقلاب اسلامی در حال فتح سنگرهای کلیدی جهان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دشمن امروز در حضیض ضعف و انفعال واقع شده است ، انقلاب اسلامی در حال فتح سنگرهای کلیدی جهان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید