باز هم بوی تبعیض در فوتبال

به گزارش نوای پرنده پارسی، بدهی مالیاتی استقلال و پرسپولیس از چه محلی پرداخت خواهد شد؟ اگر قرار است دولت این بدهی ها را به شکل مستقیم یا غیرمستقیم تسویه کند، آیا این ارفاق به سایر باشگاه های محبوب و مردمی مثل تراکتور، نساجی، ملوان، سپیدرود، نفت آبادان، شاهین بوشهر و… هم می گردد؟

باز هم بوی تبعیض در فوتبال

خبرورزشی:خبر بدهی مالیاتی استقلال و پرسپولیس که رقم آن طبق اعلام غیررسمی، بالای 200 میلیارد تومان تخمین زده شده، دوباره این پرسش را مطرح می نماید که مگر یکی از شرایط اخذ مجوز حرفه ای، تسویه کامل بدهی ها با اشخاص حقیقی و حقوقی، نداشتن بدهی مالیاتی و دریافت مفاصا حساب از امور مالیاتی نبود؟!

اگر استقلال و پرسپولیس هرکدام 100 میلیارد تومان بدهی مالیاتی دارند و به گفته مدیران شان بالغ بر 150 میلیارد تومان هم به طلبکاران خرد و کلان بدهکارند، سازمان لیگ با چه ضمانت نامه هایی به این دو باشگاه مجوز بازی داده است و با این میزان بدهی، چگونه این تیم ها را به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی نموده ایم؟!

یعنی باز هم به سبک شلخته ها، آشغال ها را زیر فرش خانه مخفی نموده ایم؟ یعنی باز هم با سندسازی و کاغذبازی سر خودمان و AFC کلاه گذاشته ایم؟ واقعاً چه وقت قرار است قبول کنیم مسائل را باید حل کرد نه اینکه حل کردن آن ها را عقب انداخت؟ این روال دائمی اشتباه پشت اشتباه تا چه وقت قرار است ادامه پیدا کند؟

حالا که قرار نیست به این سؤال ها پاسخ بدهید و طبق معمول قرار است فرمول من بمیرم، تو بمیری را از سطح ایران به سطوح بین المللی بکشانیم، لااقل به این پرسش پاسخ بگویید: بدهی مالیاتی استقلال و پرسپولیس از چه محلی پرداخت خواهد شد؟ اگر قرار است دولت این بدهی ها را به شکل مستقیم یا غیرمستقیم تسویه کند، آیا این ارفاق به سایر باشگاه های محبوب و مردمی مثل تراکتور، نساجی، ملوان، سپیدرود، نفت آبادان، شاهین بوشهر و… هم می گردد؟

همین دوگانگی هاست که باعث شده از شمال تا جنوب، از شرق تا غرب و از مشهد تا تبریز، فوتبالیست و فوتبالدوست به همه چیز بدبین باشند و بگویند در فوتبال ما تبعیض وجود دارد.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 2272

به "باز هم بوی تبعیض در فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باز هم بوی تبعیض در فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید