خداوردی: تمام کوشش ما حفظ سهمیه لیگ برتر است، حق را به بازیکنانی می دهم که از تیم مان جدا شدند

به گزارش نوای پرنده پارسی، سرمربی تیم والیبال شهروند اراک گفت: همه سعی و آرزوی کادر فنی و بازیکنان تیم ما این است که در چند بازی باقیمانده، نتایج قابل قبولی بگیریم و در لیگ برتر بمانیم.

خداوردی: تمام کوشش ما حفظ سهمیه لیگ برتر است، حق را به بازیکنانی می دهم که از تیم مان جدا شدند

اکبر خداوردی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد شکست 3 بر صفر تیمش مقابل شهرداری ورامین در هفته هفدهم لیگ برتر والیبال گفت: واقعیت این است که شرایط تیم ما اصلاً خوب نیست. ما چهار بازیکن لیگ برتری داشتیم که در نیم فصل به خاطر عدم دریافت دستمزد از ما جدا شدند. من حق را به آنها می دهم.

خداوردی ادامه داد: ما در این شرایط نامساعد به بازی ادامه می دهیم و چاره ای هم جز این نداریم. کوشش ما این است که تیم های همسطح مان را شکست دهیم. تیم های بزرگی مثل سایپا در سه بازی قبلی خود دو بار باخته اند چه برسد به تیمی مثل ما که برای آن هزینه نشده است. همه سعی و آرزوی کادر فنی و بازیکنان این است که در چند بازی باقیمانده، نتایج قابل قبولی بگیریم و تیم در لیگ برتر بماند. پیروزی مقابل شهرداری ارومیه و عقاب که حریفان دست و پا بسته ای هم نیستند برای ما بسیار مهم است.

سرمربی شهروند اراک در انتها گفت: توان مالی تیم ما کم است و جدایی سه بازیکن در نیم فصل هم دلیلی شد تا بازیکنان دیگر به ما اعتماد نکنند. به همین خاطر، جذب بازیکن عملاً برای ما غیرممکن شد. متأسفانه با شرایطی روبه رو هستیم که حلال همه مسائل پول است.

تیم شهروند اراک در هفته هجدهم لیگ برتر، روز یکشنبه میزبان پیغام خراسان است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 701

به "خداوردی: تمام کوشش ما حفظ سهمیه لیگ برتر است، حق را به بازیکنانی می دهم که از تیم مان جدا شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خداوردی: تمام کوشش ما حفظ سهمیه لیگ برتر است، حق را به بازیکنانی می دهم که از تیم مان جدا شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید