خبرنگاران استاندار کردستان: توسعه مالی در گرو امنیت پایدار است

به گزارش نوای پرنده پارسی، سنندج - خبرنگاران - استاندار کردستان گفت: امنیت پایدار اولین پیش احتیاج توسعه مالی هر جامعه است.

خبرنگاران استاندار کردستان: توسعه مالی در گرو امنیت پایدار است

بهمن مرادنیا روز چهارشنبه در بازدید از نوار مرزی بانه گفت: اگر امنیت نباشد توسعه مالی هم صورت نخواهد گرفت و با این هدف تمام کوشش دستگاه های نظامی و امنیتی تقویت امنیت و پایداری آن در سطح استان است.

وی افزود: دولت تدبیر و امید هم در این رابطه برنامه ریزی لازم برای بهره برداری از طرح های مختلف صنعتی و عمرانی در این مناطق را در دستور کار خود قرار داده است.

استاندار کردستان همچنین در بازدید از طرح احداث جاده مریوان - سنندج نیز گفت: این طرح از پروژه های مهم استان است که در امسال در قالب طرح های جهش فراوری با تخصیص اعتبارات مورد احتیاج از سوی دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی و دولت تدبیر و امید به بهره برداری می رسد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان نیز با اشاره به هدف این سفر به شهرستان های بانه و مریوان ضمن قدردانی از زحمات و کوشش های دستگاه های نظامی و امنیتی در مورد تامین امنیت گفت گفت: در حال حاضر کردستان جز استان های امن کشور بوده و و به همین دلیل است که ما شاهد سرمایه گذاری بخش های دولتی و خصوصی در آن هستیم.

حسین خوش اقبال افزود: همه کوشش یگان های نظامی و امنیتی و اطلاعاتی استان نیز در راستای ارتقا سطح امنیت و ایجاد بستر مناسب برای سرمایه گذاری و حمایت از طرح های عمرانی و صنعتی و مالی در سطح استان است.

استاندار استان به همراه اعضای شورای تامین استان با هدف بازدید از نوار مرزی و پایگاه ها و پاسگاه های مرزی و همچنین بازدید از پروژه های راه سازی و صنعتی به صورت هوایی با بالگرد به شهرستان های بانه و مریوان سفر نموده بود.

منبع: ایرنا
انتشار: 15 شهریور 1399 بروزرسانی: 15 شهریور 1399 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 4767

به "خبرنگاران استاندار کردستان: توسعه مالی در گرو امنیت پایدار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار کردستان: توسعه مالی در گرو امنیت پایدار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید