حکم مونسان برای برادر رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ، معاون سرمایه گذاری و مجلس وزارت میراث معرفی گردید

به گزارش نوای پرنده پارسی، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در حکمی ساسان تاجگردون را به عنوان سرپرست معاونت سرمایه گذاری، حقوقی و امور مجلس این وزارتخانه منصوب کرد.

حکم مونسان برای برادر رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ، معاون سرمایه گذاری و مجلس وزارت میراث معرفی گردید

خبرنگاران - در حکم علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خطاب به ساسان تاجگردون آمده است:

نظر به تعهد و تجارب جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست معاونت سرمایه گذاری و امور مجلس وزارت خانه منصوب می شوید.

برنامه ریزی کلان در راستای تحقق اهداف وزارت خانه، توجه ویژه به اسناد بالادستی در تهیه و تدوین برنامه ها، حمایت از طرح های توسعه ای در حوزه های تخصصی، تعامل با بخش خصوصی، استفاده از منابع درآمدهای اختصاصی، اجرای بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد، ارائه راه کارها و روش جدید برای تأمین منابع اقتصادی، حمایت از سرمایه گذاران داخلی و خارجی در سه حوزه تخصصی، تأمین و تخصیص به موقع اعتبارات مورد احتیاج، تعامل مستمر با سازمان برنامه و بودجه کشور و بانک های عامل به ویژه صندوق توسعه ملی برای جذب منابع بانکی، برنامه ریزی برای جذب و تخصیص تسهیلات اعتباری و سایر منابع اقتصادی در بخش سرمایه گذاری، تعامل پویا و کارآمد با مجلس شورای اسلامی، تهیه و تنظیم پیش نویس لوایح قانونی با هدف تدوین قوانین مورد احتیاج وزارت خانه، از اهم شاخصه هایی است که انتظار می رود با برنامه ریزی دقیق و سازمان دهی مناسب و بهره گیری از توان صاحب نظران و کارشناسان در راستای اهداف و مأموریت های وزارت خانه اهتمام لازم به عمل آید.

توفیق روز افزونتان را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حق خواستارم.

به گزارش خبرنگاران، ساسان تاجگردون برادر غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی است.

کارشناس سازمان برنامه و بودجه سابق، مدیر گروه سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، مدیر کل برنامه ریزی و بودجه استانداری فارس، معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری فارس، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس و ... از مهمترین سوابق اجرایی ساسان تاجگردون طی سال های اخیر بوده است.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: چمدان
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 3340

به "حکم مونسان برای برادر رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ، معاون سرمایه گذاری و مجلس وزارت میراث معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حکم مونسان برای برادر رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ، معاون سرمایه گذاری و مجلس وزارت میراث معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید