پساب خروجی سالن های تطهیر بهشت زهرا(س) بالاتر از حد استاندارد است

به گزارش نوای پرنده پارسی، معاون نظارت و بهره برداری آب و فاضلاب استان تهران گفت: خروجی پساب ناشی از تطهیر متوفیان کرونایی در سالن های تطهیر بهشت زهرا(س) بالاتر از حد استاندارد است.

پساب خروجی سالن های تطهیر بهشت زهرا(س) بالاتر از حد استاندارد است

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری خبرنگاران روز چهارشنبه 17 اردیبهشت ماه 99 کرمی نژاد معاون نظارت و بهره برداری آب و فاضلاب استان تهران، محمدی مدیر دفتر نظارت بر بهره برداری فاضلاب استان تهران، باغبان مدیر دفتر کیفی، بهداشت و آزمایشگاهی آب و فاضلاب استان تهران و نورانی مدیر کنترل کیفی شرکت آب و فاضلاب استان تهران با همراهی سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) ضمن بازدید و نمونه برداری از آب های خروجی سالن های تطهیر و تصفیه خانه مرکزی بهشت زهرا (س) با حضور در دفتر مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) با وی دیدار و مصاحبه کردند.

در ابتدای این دیدار سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) با اشاره به رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در حفظ پرسنل و محیط زیست علی رغم آنکه بیشتر کشورهای جهان در مدیریت اجساد دچار مشکل شدند لکن به حول قوه پروردگار در این زمینه ایران اسلامی به ویژه پایتخت ام القرای جهان اسلام بسیار جلوتر از همه جهان عمل کرد.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س)، اضافه نمود: از همان ابتدا در بحران کرونا تمامی دستگاه ها به خصوص سازمان آب و فاضلاب استان تهران برادرانه و با همدلی گسترده در کنار ما هستند و موضوع تصفیه خانه مجتمع عروجیان و نظارت دائم بر آن را در دستور کار قرار دادند. و بر کیفیت خروجی آب و حفظ محیط زیست بهشت زهرا (س) از نزدیک نظارت می کنند.

در ادامه کرمی نژاد معاون نظارت و بهره برداری آب و فاضلاب استان تهران گفت: پس از استقرار تیم های تخصصی از نیمه فروردین ماه 1399 در مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا (س) به صورت تخصصی موضوع تصفیه آب و کنترل کیفیت پساب ناشی از شستشوی سالن های تطهیر با توجه به بحران کرونا مورد ارزیابی و کار کارشناسی قرار گرفت و بعد از نصب دستگاه های پیشرفته و کلر زنی جدید و پیگیری های مدیریت سازمان بهشت زهرا (س) امروز به حمدالله بررسی ها و نمونه برداری ها و آزمایش های مختلف تعیین کرد که پساب خروجی شستشوی ناشی از کرونا بالاتر از حد استاندارد جهانی است.

معاون نظارت و بهره برداری آب و فاضلاب استان تهران ادامه داد: ما همچنان بر نظارت و کنترل بر خروجی های آب سالن های تطهیر نظارت داریم و این همکاری با سازمان بهشت زهرا (س) ادامه دارد.

گفتنی است در سرانجام سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) به پاس زحمات و تلاش های کرمی نژاد معاون نظارت و بهره برداری آب و فاضلاب استان تهران و همکارانشان تجلیل کرد.

4127

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 4534

به "پساب خروجی سالن های تطهیر بهشت زهرا(س) بالاتر از حد استاندارد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پساب خروجی سالن های تطهیر بهشت زهرا(س) بالاتر از حد استاندارد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید