روز موعود مدعیان کشتی آزاد فرا رسید، حسن یزدانی بدنبال تثبیت قدرت

به گزارش نوای پرنده پارسی، به گزارش خبرنگاران، چندی پیش کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد با تصویب آئین نامه ای ویژه در مورد نحوه گزینش و انتخاب ملی پوشان اعزامی به میادین مهم پیش رو، خیال تمام مدعیان را راحت کرد. بدین ترتیب تاکید فراوانی بر برگزاری رقابتهای انتخابی و رعایت قانون و عدالت شد و مدعیان کسب دوبنده تیم ملی مجاب شدند برای رسیدن به المپیک باید به طور حتم از فیلتر انتخابی گذر نمایند.

روز موعود مدعیان کشتی آزاد فرا رسید، حسن یزدانی بدنبال تثبیت قدرت

بر این اساس قرار است حساس ترین مصاف انتخابی در وزن 86 کیلوگرم بین حسن یزدانی و کامران قاسمپور برگزار گردد. دیداری که فردا سه شنبه 19 اسفندماه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در خانه کشتی شهید هادی برگزار خواهد شد. مصاف این دو مدعی توانمند در حالی برگزار می گردد که حسن یزدانی پیش از این توانسته بود در جدال انتخابی تیم ملی از سد قاسمپور بگذرد و حالا رقیب یزدانی برای انتقام آن شکست، انگیزه مضاعفی برای این رویارویی دارد. ضمن اینکه رضا اطری و رحمان عموزاد هم باید در همین روز برای کسب دوبنده وزن 57 کیلوگرم به مصاف هم بروند.

حساسیت این پیکارها به حدی بالاست که برای از بین بردن هرگونه حاشیه و شک و شبهه در کُچینگ کشتی گیران در روز مسابقات انتخابی، چهار مربی مازنی به اردوی تیم ملی فراخوانده شدند. به طوری که به کشتی گیران اعلام شد مربیان مد نظر خود را به فدراسیون کشتی معرفی نمایند تا به وسیله هیأت کشتی مازندران زمینه حضور آنها در تهران فراهم گردد. به همین دلیل حسن یزدانی در روز انتخابی توسط اسماعیل پور کُچ می گردد و کامران قاسمپور هم عموی خود را به عنوان مربی معرفی نموده است. تقی داداشی هم به عنوان مربی رحمان عموزاد و محمود حسن نیا هم به عنوان کُچینگ رضا اطری در روز انتخابی در کنار تشک قرار خواهند گرفتند.

همچنین فدراسیون کشتی به حدی به رعایت پروتکل های بهداشتی و محدودیت های کرونایی در این روز مهم تاکید دارد که اعلام نموده با توجه به حضور ملی پوشان در مسابقات قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک و اهمیت حفظ سلامت آنها هیچ تماشاگری در روز انتخابی در سالن حضور نخواهد داشت و این مبارزات بصورت زنده از یکی از شبکه های تلویزیونی پخش خواهد شد.

گفته شده متولیان فدراسیون کشتی حتی از وزارت ورزش هم درخواست نموده اند اگر میهمانی از وزارتخانه قصد حضور در سالن را دارد، باید حتماً تست کرونا بدهد. طبیعتاً این موضوع در مورد نمایندگان رسانه های خبری هم صدق می نماید و این افراد هم باید حتماً با ارائه تست کرونا در سالن حاضر شوند.

به هر حال روز سه شنبه هفته جاری، روز عظیم و مهمی برای مدعیان تیم ملی و علاقمندان به کشتی است، چراکه هر کدام از این چهار آزادکار با تکیه بر انگیزه و نیروی جوانی و همچنین توان فنی و تجربی خود برای رسیدن به ترکیب تیم المپیکی ایران به روی تشک خواهند رفت.

دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 مرداد 1400 بروزرسانی: 17 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 6527

به "روز موعود مدعیان کشتی آزاد فرا رسید، حسن یزدانی بدنبال تثبیت قدرت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روز موعود مدعیان کشتی آزاد فرا رسید، حسن یزدانی بدنبال تثبیت قدرت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید