نکونام بعدازبازی با تراکتورلیست می دهد، اصراری به حفظ مریدی نداریم

به گزارش نوای پرنده پارسی، سعید آذری در تبادل نظر با خبرنگاران، با اشاره به پیروزی تیم فولاد خوزستان مقابل پارس جنوبی جم در هفته چهاردهم لیگ برتر گفت: باتوجه به قولی که داده بودیم، راستا تکاملی را طی می کنیم. تیم ما بازی مردانه ای انجام داد و مستحق بود که با گل های بیشتری پیروز گردد. خوشحالم که سه امتیاز را گرفتیم و در بالای جدول باقی ماندیم. فولاد باشگاه بزرگی است و کوشش می کنیم روزهای بهتری بسازیم.

نکونام بعدازبازی با تراکتورلیست می دهد، اصراری به حفظ مریدی نداریم

مدیرعامل باشگاه فولاد تاکید نمود: سومین جلسه هم اندیشی را با طرفداران فولاد هم برگزار کردیم که این جلسات ادامه دارد. به طرفداران هم گفتم که قهرمان های باشگاه کوشش می نمایند تا تیم در راستا تکامل قرار بگیرد و فولاد به جایی برسد که لیاقتش را دارد.

وی ادامه داد: ما هم در فولاد هستیم که رزومه خودمان را بهبود ببخشیم. من از اصفهان نیامده ام که سابقه ام را خراب کنم. یا جواد نکونام که خودش یک قهرمان ملی بوده است به فولاد نیامده که رزومه کاری اش را خراب کند. همه به دنبال ارتقای تیم فولاد هستند و حواسمان هست که چه چیزی می خواهیم و برنامه چیست.

مدیرعامل باشگاه فولاد همچنین به حضور لوسیانو پریرا در ایران و بازی برای فولاد باوجود درگذشت برادرش اشاره نمود و گفت: این اقدام پریرا فوق العاده قابل ستایش است و نشان می دهد باوجود چنین ضایعه ای چقدر متعهد و غیرتمند است. از او تشکر می کنم و این برد را به این بازیکن تقدیم می کنیم. پریرا مرا یاد اکبر فلاح قهرمان کشتی انداخت که مادرش را از دست داده بود ولی با این وجود به میدان مبارزه رفت و برای ایران مدال طلا گرفت. این حرکات برای بازیکنان جوان باید الگو باشد. از بزرگترهای تیم از جمله ایوب والی، حسن بیت سعید و ... هم تشکر می کنم که به پریرا روحیه دادند. همچنین از آقای محمدی مدیرعامل کارخانه به خاطر حمایت همه جانبه اش تشکر می کنم و امیدوارم بازیکنان قدر زحماتی که در فولاد کشیده می گردد را بدانند.

آذری در مورد گلایه جواد نکونام از برخی از بازیکنان تیم فولاد و احتمال جدایی آنها توضیح داد: فولاد جای بازیکنانی است که زحمت بکشند. وقتی بازیکن برزیلی ما با این ضایعه می ماند و برای تیم زحمت می کشد، این باید برای تمام بازیکنان الگو باشد. هرکسی که زحمت بکشد و با تمام وجود در اختیار تیم باشد، در فولاد می ماند؛ فرقی هم نمی کند بازیکن خوزستانی باشد یا اصفهانی، شیرازی و تهرانی یا برزیلی. اگر قرار بود فوتبال در مرزها و کشورها محبوس بماند که پیشرفت نمی کرد.

وی ادامه داد: خوشحالم که استعدادهای زیادی در خوزستان هستند که به تدریج به تیم اضافه می شوند. امیدوارم اگر تا دو، سه سال دیگر هم در فولاد بودیم، استفاده بیشتری از تیم های پایه و زیرساخت ها صورت بگیرد.

مدیرعامل فولاد درباره لیست بازیکنان ورودی و خروجی این تیم در نیم فصل، تاکید نمود: صحبت های شفاهی با نکونام در این ارتباط داشته ام ولی از وی خواهش کردم بعد از بازی با تراکتور به صورت کتبی لیست بازیکنانش را ارائه بدهد. در حال حاضر تمام تمرکزمان روی بازی با تراکتور است تا امتیاز لازم را کسب کنیم. تا جایی که می دانم به تمام بازیکنان احتیاج داریم. ولی چند بازیکن هستند که یا باید فولاد را ترک نمایند و یا زحمت بکشند و خودشان را با تیم هماهنگ نمایند.

آذری با اشاره به شرایط سینا مریدی بازیکن فولاد که در تمرینات این تیم شرکت نمی کند، گفت: گزارش غیبت مریدی را به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال داده ایم. مریدی تنها بازیکنی بود که وقتی به فولاد رفتم، با او جلسه گذاشتم. او اگر از شرایطش ناراضی است و اگر دوست ندارد در فولاد بماند، ما هم اصراری به حفظش نداریم و در جابجایی زمستانی او را می فروشیم یا معاوضه می کنیم.

مدیرعامل فولاد در خاتمه گفت: سینا باید بداند که استعدادهای بزرگتر از او هم در فوتبال وقتی راهشان را اشتباه رفتند و برای رسیدن به تیم نجنگیدند، محو شدند. یک بازیکن باید در آسمان فوتبال ایران مثل ستاره باشد تا همواره بدرخشد نه اینکه مثل شهاب سنگ عمر کوتاهی داشته باشد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 3270

به "نکونام بعدازبازی با تراکتورلیست می دهد، اصراری به حفظ مریدی نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام بعدازبازی با تراکتورلیست می دهد، اصراری به حفظ مریدی نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید