نماینده مجلس: ورزش همگانی باید به گفتمان غالب ورزش کشور تبدیل شود

به گزارش نوای پرنده پارسی، نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: نگاه نوین و علمی فدراسیون ورزش های همگانی تحسین برانگیز است و باید به گفتمان غالب ورزش کشور تبدیل شود.

نماینده مجلس: ورزش همگانی باید به گفتمان غالب ورزش کشور تبدیل شود

به گزارش خبرنگاران، غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزش های همگانی گفت: برنامه ها و نگاه علمی فدراسیون ورزش های همگانی مترقی است و در صورت غالب شدن این نگاه، می توان شاهد تحول جدی در ورزش کشور بود.

منتظری افزود: ورزش مقوله ای فرهنگی است و از این رو توجه به ورزش همگانی به مثابه مسئولیت فرهنگی باید مورد توجه بیشتر مجلس و بویژه کمیسیون فرهنگی قرار گیرد.

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شخصا موضوعات مربوط به ورزش همگانی مردم گرگان را با جدیت دنبال می کند افزود: با اتخاذ سیاست های درست می توان شیب تند کم تحرکی را کاهش داد و خوشبختانه فدراسیون ورزش های همگانی دارای نسخه های عملی و اجرایی برای مقابله با این شرایط نگران کننده است.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 6817

به "نماینده مجلس: ورزش همگانی باید به گفتمان غالب ورزش کشور تبدیل شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده مجلس: ورزش همگانی باید به گفتمان غالب ورزش کشور تبدیل شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید