مدیرعامل شرکت آبفار لرستان:61 میلیارد تومان در بحث سیل هزینه نموده ایم

به گزارش نوای پرنده پارسی، خبرنگاران/لرستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان گفت: 61 میلیارد تومان در بحث سیل هزینه نموده ایم.

مدیرعامل شرکت آبفار لرستان:61 میلیارد تومان در بحث سیل هزینه نموده ایم

علیرضا کاکاوند در حاشیه بازدید از پروژه های آبرسانی روستاهای مناطق سیل زده پلدختر اظهار کرد: شرکت آبفار در بحث سیل مظلوم واقع شد و به عنوان مثال در لرستان 262 میلیارد تومان خسارت در سامانه سجام ثبت شد که 65 میلیارد آن در پلدختر بود.

وی ادامه داد: برای تمام استان 21 میلیارد تومان مصوب شد که 70 درصد آن به وسیله اوراق دو ساله تخصیص پیدا نموده که نسبت به خسارات، واقعاً مبلغ خیلی کمی است.

کاکاوند یادآور شد: در سفری که دکتر نوبخت به لرستان داشت موضوعاتی را مطرح کردیم و متعاقباً جلساتی در سازمان برنامه و بودجه برگزار و قرار شد 120 میلیارد تومان علاوه بر آن 20 میلیارد به لرستان اختصاص پیدا کند که هنوز مبلغی به دست ما نرسیده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان افزود: اگر این مبلغ تخصیص پیدا کند بخش زیادی از مسائل ما حل خواهد شد و پروژه های زیادی می توانیم اجرا کنیم و این در حالی است که تاکنون در بحث سیل 61 میلیارد تومان هزینه نموده ایم.

وی با بیان اینکه بلافاصله بعد از سیل با دست خالی کار را آغاز کردیم، اضافه نمود: نگرانی ما بیشتر بحث کیفیت آب بود و در کمتر از دو هفته به طور موقت این مشکل را برطرف کردیم و در حال حاضر نیز به صورت پایدار کار به خاتمه رسیده است.

کاکاوند گفت: در روستای پاعلم آب هست اما کیفیت ندارد و برای برطرف این مشکل یک چاه جدید حفر شده است. پیشنهاد می کنم یک چاه جدید در این منطقه حفر گردد و آب شهر پلدختر و بعضی روستاها را تامین کند که اگر این مهم اتفاق بیفتد به پروژه خوبی تبدیل خواهد شد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 3180

به "مدیرعامل شرکت آبفار لرستان:61 میلیارد تومان در بحث سیل هزینه نموده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل شرکت آبفار لرستان:61 میلیارد تومان در بحث سیل هزینه نموده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید