محمدی: ستایش آنقدر خوب بود که باعث شد به تلویزیون برگردم!

به گزارش نوای پرنده پارسی، برنا/ اکرم محمدی ضمن اشاره به برنامه کاری آینده خود با اشاره به فعالیت هنری خود در سال گذشته گفت: زمانی که سریال ستایش به من پیشنهاد شد، آنقدر این سریال خوب بود و تمام ویژگی های یک اثر خوب را داشت که قبول کردم پس از سال ها دوباره کار کنم.

محمدی: ستایش آنقدر خوب بود که باعث شد به تلویزیون برگردم!

اکرم محمدی در گفت وگویی در توصیه ای به مردم گفت: من هیچ صفحه ای در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام ندارم که با مردم به صورت مستقیم صحبت کنم، بنابراین از همین جا از آنها می خواهم خواهش کنم در خانه بمانند تا ان شاءالله به زودی از این بحران گذر کنیم.

او ادامه داد: متاسفانه سال 99 با بیماری و بسیار بد آغاز شد، تنها چیزی که باعث می گردد به سلامت از آن عبور کنیم رعایت پروتکل های بهداشتی و قرنطینه کردن خود است.

بازیگر سریال ستایش توضیح داد: از صمیم قلبم برای مردم آرزوی سلامتی و تندرستی می کنم. امیدوارم سرانجام این سال خوش باشد و همه در کنار خانواده های خود به سلامت زندگی نمایند.

محمدی با اشاره به فعالیت های خود در سال گذشته بیان داشت: سال گذشته سال بسیار بدی بود و طبیعتا وقتی اتفاق ناگواری در جامعه رخ می دهد همه افراد درگیر شده و شغل ما هم مستثنی از این موضوع نیست. از نظر شخصی منسالی که گذشت از لحاظ حرفه ای سال خوبی نبود و امیدوارم دیگر تکرار نگردد.

او درباره برنامه های آینده خود گفت: فعلا هیچ برنامه خاصی ندارم و تمام فکرم گذر از این بحران است اما اگر نقش خوبی باشد که تمام ویژگی های یک کار خوب را داشته باشد قطعا قبول می کنم.

اکرم محمدی ادامه داد: سریال ستایش از کارهایی بود که تمام اِلِمان های یک کار خوب را داشت که باعث شد پس از سال ها دوباره برگردم و کار کنم. به نظر من اثر خوب، کاری است که فیلمنامه قوی داشته باشد و مردم با آن ارتباط برقرار نموده و حس نمایند نزدیک به زندگی شان است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: همگردی
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 4254

به "محمدی: ستایش آنقدر خوب بود که باعث شد به تلویزیون برگردم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدی: ستایش آنقدر خوب بود که باعث شد به تلویزیون برگردم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید