فعالیت های بنیاد مستضعفان به طور شفاف در معرض قضاوت مردم قرار می گیرد

به گزارش نوای پرنده پارسی، رئیس بنیاد مستضعفان مهمترین ماموریت بنیاد را رسیدگی به اقشار ضعیف جامعه بیان نمود و گفت: تمام فعالیت های بنیاد و شرکت های زیرمجموعه باید به صورت شفاف در معرض قضاوت مردم قرار گیرد.

فعالیت های بنیاد مستضعفان به طور شفاف در معرض قضاوت مردم قرار می گیرد

به گزارش خبرنگاران از روابط عمومی بنیاد مستضعفان، سید پرویز فتاح با تاکید بر ضرورت اصلاح وجهه اجتماعی بنیاد مستضعفان افزود: بنیاد مستضعفان یک نهاد اجتماعی برای خدمت رسانی به محرومان است. اقدامات زیادی در حوزه محرومیت زدایی اجرا شده که مردم از آن بی خبرهستند و لازم است برای اطلاع رسانی این خدمات و بهبود وجهه اجتماعی بنیاد مستضعفان تلاش کنیم.

رئیس بنیاد مستضعفان اقدامات این نهاد برای خدمت به مردم و محرومیت زدایی از مناطق مختلف را قابل توجه توصیف کرد و گفت: فعالیت های بنیاد مستضعفان به خوبی به مردم معرفی نشده است. متاسفانه ذهن جامعه از کارنامه بنیاد مستضعفان خالی است و این موضوع موجبات سواستفاده بدخواهان مردم و نظام را فراهم کرده است.

وی با تاکید بر لزوم تقویت شفاف سازی فعالیت های بنیاد مستضعفان، بیان کرد: رابطه بنیاد با همه زیر مجموعه ها و شرکت ها باید کاملا شفاف در معرض قضاوت مردم قرار گیرد تا اگر تذکر و انتقادی داشتند مطرح کنند و ما موظفیم به سوالات آنان پاسخ روشن دهیم.

فتاح که به مناسبت هفته دفاع مقدس در جمع کارکنان ستادی بنیاد سخن می گفت، به جلسات اخیر خود با رئیس جمهور، رئیس قوه قضاییه و رئیس مجلس اشاره کرد و گفت: رابطه بنیاد با همه قوا در بالاترین سطح ممکن است و بنیاد مستضعفان مصصم تر از گذشته در خدمت نظام اسلامی فعالیت می کند.

وی با تاکید بر اینکه بنیاد مستضعفان محل سیاسی کاری نیست اظهار کرد: مهمترین ماموریت بنیاد مستضعفان را رسیدگی به اقشار ضعیف جامعه به عنوان یک اصل در مدیریت اسلامی قرار می دهیم و به همین دلیل به صورت مستمر فعالیت های بنیاد را به مردم گزارش می کنیم.

رئیس بنیاد مستضعفان، حضور و مقاومت مردم در صحنه و همراهی با امام راحل (ره) را رمز موفقیت نظام و انقلاب در عرصه های مختلف بیان کرد و افزود: در طول هشت سال دفاع مقدس، با وجود فشارهای اقتصادی دشمن و خیانت برخی عوامل داخلی، مردم با خودباوری و اتکا به اقتصاد ملی توانستند از مسائل عبور کنند و امروز نیز اگر اعتماد مردم به عملکرد دستگاه ها بازسازی شود، بسیاری از چالش های فعلی حل خواهد شد.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 2405

به "فعالیت های بنیاد مستضعفان به طور شفاف در معرض قضاوت مردم قرار می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت های بنیاد مستضعفان به طور شفاف در معرض قضاوت مردم قرار می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید