عبادی پور: نمی توان قول صعود داد، مهم نیست که کسی توجهی به والیبال دارد یا نه

به گزارش نوای پرنده پارسی، میلاد عبادی پور گفت: بازی های سختی در پیش داریم و نمی توان گفت که صعودمان قطعی است.

عبادی پور: نمی توان قول صعود داد، مهم نیست که کسی توجهی به والیبال دارد یا نه

میلاد عبادی پور بازیکن تیم ملی والیبال ایران در مصاحبه با ، در بازگشت به ایران درباره شرایط تیم ملی اظهار کرد: شرایط سختی داشتیم که باتوجه به هفته اول و دوم که زیر فشار وزنه بودیم و نمی توانستیم راحت والیبال بازی کنیم، بدن های مان آماده نبود. اما خدا را شکر توانستیم 5 بازی از 6 دیدار اول مان را ببریم و نتیجه خوبی را کسب کردیم.

بازی های سختی در پیش داریم

عبادی پور درمورد بازی های آینده ای که در ایران برگزار می گردد و تیم ملی از امتیاز میزبانی بهره مند خواهد بود، توضیح داد: این 2 هفته برای ما خیلی سخت خواهد بود، چون با بهترین های جهان در اردبیل بازی خواهیم کرد. نظر دادن در این باره راحت نیست، چون مطمئن هستم بازی های سختی را قرار است انجام دهیم، اما خب تا اینجا خوب بودیم و این روند را ادامه می دهیم.

مهم نیست که کسی توجهی به والیبال دارد یا نه

او درخصوص اینکه در بازگشت تیم ملی والیبال هیچ مسئولی برای استقبال از آن ها حضور نداشت خاطر نشان کرد: ما وظیفه مان والیبال بازی کردن بود و برای مان مهم نیست که کسی توجهی به والیبال دارد یا نه. همین که مردم پشتوانه ما هستند و در برد و باخت های مان ما را حمایت می نمایند برای مان ارزش دارد. ما احتیاجی نداریم که مسئولی اینجا بیاید و خودش را به ما نشان دهد. چرا که ما به عشق مردم توان مان را می گذاریم تا بازی ها را ببریم، خدا همه چیز را از بالا می بینمد.

نمی توان ازحالا قول صعود داد

عبادی پور در سرانجام درباره شانس ایران برای راه یابی به دور بعد نیز تاکید نمود: ما 5 بازی را فعلا برده ایم و صددرصد بازی های سختی در پیش داریم مثل بازی با لهستان، روسیه، صربستان و آمریکا که بازی های راحتی نیستند. نمی توان از الآن قول صعود داد. همه فکر و ذکر مان به تک تک بازی های آینده و برد در آن هاست و بعدا درباره صعود از این مرحله فکر خواهیم کرد.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 1438

به "عبادی پور: نمی توان قول صعود داد، مهم نیست که کسی توجهی به والیبال دارد یا نه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبادی پور: نمی توان قول صعود داد، مهم نیست که کسی توجهی به والیبال دارد یا نه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید