شهنازی: مربی بعدی تیم ملی والیبال باید همسطح ولاسکو باشد

به گزارش نوای پرنده پارسی، مربی پیشین تیم ملی والیبال گفت: هر مربی جدیدی که هدایت تیم ملی را بر عهده بگیرد با خولیو ولاسکو مقایسه خواهد شد و به همین دلیل، مربی بعدی تیم ملی باید هم سطح وی باشد.

شهنازی: مربی بعدی تیم ملی والیبال باید همسطح ولاسکو باشد

ناصر شهنازی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد شرایط فعلی والیبال ایران گفت: با برگشتن محمدرضا داورزنی به فدراسیون والیبال، توقعات دوباره از تیم ملی بالا رفته و مردم منتظر هستند تا اتفاقات خوب گذشته ادامه پیدا کند. اقتدار و روحیه تیم ملی والیبال ایران به دلایل زیادی در دو سال گذشته افت کرده بود.

سرمربی تیم والیبال سایپا ادامه داد: مسئولان فدراسیون برای حفظ و در درجه دوم ارتقای رنکینگ 8 جهانی تیم ملی باید تصمیمات درستی بگیرند تا از پتانسیل بالای بازیکنان ایرانی استفاده کنیم. خوشبختانه بازیکنان باتجربه و جوانان مستعدی در والیبال ایران حضور دارند.

شهنازی گفت: متاسفانه شیوع گسترده ویروس کرونا در جهان باعث تعطیلی تمام فعالیت های ورزشی شده است که شاید به نفع ما هم بود تا با دریافت تصمیم درست در مورد سرمربی تیم ملی، آمادگی بیشتری برای حضور در المپیک داشته باشیم. به نظر نمی رسد که در سال 1399، مسابقه ای پیش روی تیم ملی باشد، به همین خاطر زمان زیادی برای انتخاب بهترین گزینه برای تیم ملی وجود دارد.

مربی پیشین تیم ملی والیبال شرح داد: اگر قرار است تیم ملی با مربی خارجی به کار خود ادامه بدهد، باید بهترین گزینه را به ایران بیاوریم که رزومه قوی و مورد قبول جامعه داشته باشد. چنین شرایطی در حال حاضر، منحصر به مربیان ایتالیایی، آرژانتینی و آمریکایی است. شاید تعدادی از این مربیان به خاطر مسائل سیاسی، حاضر نباشند به ایران بیایند ولی تعدادی هم قطعاً علاقه مند خواهند بود.

وی در انتها گفت: هر مربی جدیدی که هدایت تیم ملی را بر عهده بگیرد با خولیو ولاسکو مقایسه خواهد شد. ولاسکو والیبال ایران را متحول کرد. مربی بعدی تیم ملی باید هم سطح وی باشد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 4239

به "شهنازی: مربی بعدی تیم ملی والیبال باید همسطح ولاسکو باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهنازی: مربی بعدی تیم ملی والیبال باید همسطح ولاسکو باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید