توزیع بیش از 3000 تن انواع نهاده دامی در چالدران

به گزارش نوای پرنده پارسی، خبرنگاران/آذربایجان غربی فرماندار چالدران گفت: تا سرانجام سال بیش از 3000 تن انواع نهاده های دامی بین دامداران شهرستان توزیع خواهد شد.

توزیع بیش از 3000 تن انواع نهاده دامی در چالدران

عبدالله نژاد امروز اول دی ماه در جلسه آنالیز شرایط توزیع نهاده های دامی در بین دامداران این شهرستان، با بیان اینکه از ابتدای سالجاری تا به امروز بیش از 2470 تن انواع نهاده دامی از جمله جو،ذرت و کنسانتره بین دامداران توزیع شده است اضافه نمود: تا خاتمه سالجاری نیز 3900 تن دیگر انواع نهاده دامی بین دامداران توزیع خواهد شد.

وی با بیان اینکه مقدار سهم نهاده های دامی اختصاص یافته به شهرستان ها باید براساس تعداد دام موجود صورت گیرد، اضافه نمود: باید نظارت دقیق بر توزیع عادلانه این نهاده های دامی از سوی متولیان مربوطه انجام و از توزیع سلیقه ای پرهیز گردد.

فرماندار چالدران با تأکید بر تشدید بازرسی ها در حوزه توزیع نهاده های دامی، نسبت به خروج غیرقانونی هرگونه نهاده از چرخه توزیع در شهرستان هشدار داد و گفت: در صورت مشاهده هر گونه تخلف در زمینه توزیع با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.

به گزارش خبرنگاران، عبدالله نژاد بعلاوه با تاکید بر اینکه هر گونه کم کاری از سوی مسئولین ادارات درخصوص رسیدگی به مسائل مردم مورد قبول نیست، گفت: مسئولین ادارات باید کوشش بشتر در رسیدگی به مسائل مردم داشته باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 بهمن 1400 بروزرسانی: 11 بهمن 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 7503

به "توزیع بیش از 3000 تن انواع نهاده دامی در چالدران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع بیش از 3000 تن انواع نهاده دامی در چالدران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید