تردد اتوبوس هایی با چهره جدید در تهران

به گزارش نوای پرنده پارسی، مشاور فرهنگی معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از نصب برچسب در اتوبوس هایی اطلاع داد که فیلتر جاذب دوده بروی انها نصب شده است.

تردد اتوبوس هایی با چهره جدید در تهران

علی پیرحسین لو در گفت و گو با خبرنگاران، در خصوص نصب برچسب های جدید بر روی اتوبوس ها گفت: اتوبوس هایی که بروی آنها فیلتر جاذب دوده نصب شده است، برچسبی در راستای اطلاع رسانی بهتر بروی آن نصب شده می گردد.

وی با بیان اینکه این فیلترها سبب می گردد که هیچ دوده ای از اگزوز آنها خارج نگردد و آلایندگی آنها صفر است گفت: این اتوبوس ها ناوگانی سالم برای حمل ونقل انبوه بر در شهر هستند که آلایندگی نیز ندارند.

مشاور فرهنگی معاونت حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه تا به حال بروی 30 دستگاه اتوبوس که فیلتر دوده نصب شده، برچسب ها نصب شده، گفت: اکران این برچسب ها نشان دهنده کوشش مجموعه شهرداری است تا با مشارکت عمومی مردم هوای سالم تری را به تنفس کنیم.

وی اضافه نمود: همچنین اتوبوس هایی که از محل عوارض طرح ترافیک نیز خریداری می گردد با نصب برچسب متمایز می گردد تا اعتماد از دست رفته مردم به نهاد شهرداری بازگردد و همشهریان مطمئن باشند، عایدی شهرداری از محل پرداخت عوارض مردم برای رفاه خود مردم استفاده می گردد.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 859

به "تردد اتوبوس هایی با چهره جدید در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تردد اتوبوس هایی با چهره جدید در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید