ترامپ می خواهد بودجه شهرهای ناآرام آمریکا را قطع کند

به گزارش نوای پرنده پارسی، رئیس جمهوری آمریکا قصد دارد که بودجه دولتی شهرهای ناآرام و معترض این کشور مثل واشنگتن، سیاتل، نیویورک و پورتلند را قطع کند.

ترامپ می خواهد بودجه شهرهای ناآرام آمریکا را قطع کند

گزارش خبرنگاران، کاخ سفید اعلام کرد، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا با امضای فرمانی دستور داد تا فرایند قطع بودجه شهر نیویورک و سه شهر دیگر که ادعا شده مقامات این شهرها به معترضان اجازه اقدامات خلاف قانون را داده اند، قطع و بودجه پلیس در این شهرها کاهش یابد.

ترامپ روز چهارشنبه با امضای فرمانی پنج صفحه ای دستور داد تا تمامی سازمان های دولت فدرال آمریکا موظف باشند گزارش هایی را به کاخ سفید در زمینه مدیریت و جزئیات بودجه ای که می توان مورد بازبینی قرار داد، ارسال کنند.

بر اساس گزارش رسانه ها، شهرهای نیویورک، پورتلند و حتی واشنگتن در میان اهداف اولیه این فرمان ترامپ قرار دارند.

او ادعا کرد: این بسیار مهم است که دولت فدرال به کمک های مالی به مقامات محلی که اجازه آشوب، تخریب و خشونت را می دهند بازنگری کند. نباید اجازه داد که بودجه ای که ما برای این شهرها در نظر می گیریم صرف خشونت و آشوب و چنین رفتارهای شود.

از ماه مه بعد از قتل جورج فلوید جوان سیاه پوست توسط پلیس آمریکا در مینیاپولیس تظاهرات و ناآرامی های گسترده ای در اعتراض به خشونت پلیس و نژاد پرستی چند شهر بزرگ آمریکا را در برگرفته است.

طبق گزارش نیویورک پست، میزان بودجه ای که ممکن است با این فرمان ترامپ دستخوش تغییرات شود، بسیار زیاد است؛ بطور مثال شهر نیویورک سالانه حدود هفت میلیارد دلار کمک از دولت فدرال دریافت می کند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 5015

به "ترامپ می خواهد بودجه شهرهای ناآرام آمریکا را قطع کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ می خواهد بودجه شهرهای ناآرام آمریکا را قطع کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید