تجارت چند صد میلیاردی فروش فیلترشکن

به گزارش نوای پرنده پارسی، شاهد تجارت چند صد میلیاردی در حوزه فروش فیلترشکن و وی پی ان هستیم و البته معین است که پشت این مافیا چیست اما برخوردی با این تجارت نمی گردد.

تجارت چند صد میلیاردی فروش فیلترشکن

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه علنی بعد از ظهر امروز (دوشنبه) مجلس و در جریان پاسخ به سوال نماینده مشهد درباره علت عدم انجام وظایف قانونی وزارت ارتباطات برای ساماندهی فیلترشکن ها با بیان این مطلب گفت: این که سوال می نمایند چرا وزارت ارتباطات فیلترشکن ها را نمی بندند این کار وظیفه ما نیست.

محمد جواد آذزی جهرمی ادامه داد: می گویند وزارت ارتباطات فیلترشکن ها را ببندد و اگر زندگی مردم مختل شد خودش هم جواب دهد. فرض کنید فردا صبح بیدار شوید و ببینید همه فیلترشکن ها از دسترس خارج شده اند، در این صورت استاد دانشگاهی که به دنبال مطالب علمی می گردد، تاجری که می خواهد تحریم ها را دور بزند و حساب بانکی اش را متصل کند و توسعه دهندگان نرم افزار به مشکل برمی خورند. نمی گردد سطح دسترسی دانشجو و خبرنگار و استاد و تاجر با سطح دسترسی یک کودک 8 و 9 ساله برابر باشد.

وی ادامه داد: در حال حاضر فیلترشکن به راحتی فروخته می گردد، برخوردی با این تجارت نمی گردد و پشتش هم معلوم است چه کسی است. مگر نمی گردد پشت این مافیا را درآورد؟ می گویند قانون نداریم که فیلترشکن فروشی جرم است. ما شاهد تجارت چند صد میلیاردی در این حوزه هستیم.

وزیر ارتباطات با بیان این که در خصوص موضوع هویت در فضای مجازی تکلیفی برای وزارت ارتباطات وجود ندارد گفت: این موضوع از حیطه اختیار و مسئولیت وزیر ارتباطات خارج است.

،ایسنا

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 2127

به "تجارت چند صد میلیاردی فروش فیلترشکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجارت چند صد میلیاردی فروش فیلترشکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید