تارتار: بازی مقابل نفت مسجدسلیمان خیلی مجذوب کننده بود، امیدوارم داور اشتباه نکرده باشد

به گزارش نوای پرنده پارسی، گروه استان ها-سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: در مجموع بازی دو گل داشت ولی واقعا خیلی مجذوب کننده بود و آنهایی که در استادیوم و پای گیرنده بودند از تماشا این بازی لذت بردند.

تارتار: بازی مقابل نفت مسجدسلیمان خیلی مجذوب کننده بود، امیدوارم داور اشتباه نکرده باشد

به گزارش خبرنگاران از مسجدسلیمان، مهدی تارتار در نشست خبری پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته نهم رقابت های لیگ برتر فوتبال گفت: از طرفداران و لیدرهای بامعرفت نفت مسجدسلیمان تشکر می کنم. درست است که در ورزشگاه بودند و به نفع ما نبود ولی من وقتی آنها را در ورزشگاه دیدم استقبال کردم. امیدوارم روزی برسد که همه طرفداران به ورزشگاه بیایند مخصوصا در این شهر که طرفداران عاشقانه این تیم را دوست دارند. واقعاً از تماشا آنها راضی شدم و این را از صمیم قلب می گویم و هیچگونه اعتراضی به ناظر نداشتیم دوست داشتیم طرفدار در ورزشگاه باشد که مجذوب کنندهیت های فوتبال بیشتر گردد.

وی گفت: هر دو تیم برای پیروزی به میدان آمده بودند. نیمه اول یک بازی تقریباً پایاپای بود که روی یک ضربه ایستگاهی گل را دریافت کردیم و اگر اشتباه نکنم گل به خودی بود. قبل از آن به نظرم تمام توپ از تمام خط رد شده بود. امیدوارم این صحنه کارشناسی گردد و داور اشتباه نکرده باشد و در این صورت حق به حقدار رسیده و اعتراضی وجود ندارد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان بیان نمود: در آغاز نیمه دوم با توجه به شناختی که نسبت به نیمه اول داشتیم سعی کردیم که از جناح خاص بیشتر حمله کنیم. تا زمان گل مقداری بی نظم بودیم ولی وقتی گل را به ثمر رساندیم در ادامه موقعیت های بیشتری نسبت به نفت داشتیم. تیم نفت روی یک ضربه ایستگاهی خیلی خوب عمل کرد و توپ به تیر دروازه ما خورد و می توانست برنده بازی باشد. در مجموع بازی دو گل داشت ولی واقعا خیلی مجذوب کننده بود و آنهایی که در ورزشگاه و پای گیرنده بودند از تماشا این بازی لذت بردند.

ف

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 بهمن 1400 بروزرسانی: 4 بهمن 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 7495

به "تارتار: بازی مقابل نفت مسجدسلیمان خیلی مجذوب کننده بود، امیدوارم داور اشتباه نکرده باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: بازی مقابل نفت مسجدسلیمان خیلی مجذوب کننده بود، امیدوارم داور اشتباه نکرده باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید