بازگشایی موزه های نیویورک در آینده نزدیک

به گزارش نوای پرنده پارسی، پس از ماه ها تعطیلی ناشی از کرونا بالاخره این امکان برای مسوولان موزه های نیویورک فراهم شد تا برای بازگشایی برنامه ریزی نمایند.

بازگشایی موزه های نیویورک در آینده نزدیک

به گزارش خبرنگاران و به نقل از آرت نت نیوز، بر اساس بیانیه جدید اندرو کومو فرماندار نیویورک، موزه های این شهر می توانند از اواخر ماه اوت فعالیت شان را از سر بگیرند.

در بیانیه کومو آمده است: فعالیت های فرهنگی کم خطر، موزه ها، آکواریوم ها و سایر اماکن فرهنگی و هنری کم خطر می توانند از بیست و چهارم اوت با رعایت پروتکل های بهداشتی بازگشایی شوند.

فعالیت این اماکن با شرایط پیش از کرونا بسیار متفاوت خواهد بود؛ رعایت فاصله اجتماعی و بهره گیری از 25 درصد ظرفیت همیشگی از جمله تمهیدات جدید برای بازگشایی خواهد بود.

مدیر موزه ویتنی اظهار داشت علاوه بر اجباری بودن استفاده ماسک، فاصله اجتماعی و محدودیت در استفاده از ظرفیت موزه، برای بازدیدکنندگان بلیت های زمان بندی شده در نظر گرفته شده است.

به این ترتیب موزه ویتنی در سوم سپتامبر، موزه متروپولیتن در بیست و نهم اوت، موزه شهر نیویورک در بیست و هفتم اوت، و موزه تاریخ طبیعت آمریکا در نهم سپتامبر بازگشایی خواهند شد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 5002

به "بازگشایی موزه های نیویورک در آینده نزدیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشایی موزه های نیویورک در آینده نزدیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید