انصاریفرد:برای باشگاه استقلال متاسفم، به کمیته اخلاق شکایت می کنیم

به گزارش نوای پرنده پارسی، به گزارش خبرنگاران، محمد حسن انصاریفرد در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: مایه تاسف بسیار است که شاهد هستیم برای دربی پیش رو، حتی یک برگه بلیت هم به باشگاه پرسپولیس نداده اند. چنین اتفاقی هرگز سابقه نداشته است. در گذشته، شاید مواردی بود که به باشگاه میهمان تعداد کمی بلیت داده باشند، اما متاسفانه به رغم پیگیری های مکرر در طی دو سه روز گذشته، فقط وعده های پوچ و توخالی و دروغین تحویل گرفته ایم و امروز و فردا کردن های بسیاری را شنیدیم. حالا باید بگوییم حتی یک برگه بلیت هم به باشگاه پرسپولیس نداده اند.

انصاریفرد:برای باشگاه استقلال متاسفم، به کمیته اخلاق شکایت می کنیم

انصاری فرد توضیح داد: شرکت توسعه و نگهداری به ما می گوید؛ سهمیه شما را به باشگاه استقلال داده ایم و باید از آنها بلیت بگیرید و باشگاه استقلال می گوید؛ خودمان مراجعه کننده داریم، بلیت کم می آوریم و نمی توانیم به شما بلیت بدهیم. مسبب این بی نظمی و بی اخلاقی، هر فرد یا گروهی باشد برایشان متاسف هستم و این شرایط را نشان دهنده بی اخلاقی آنها می دانم.

وی ادامه داد: ما شکایت رسمی خود را به کمیته اخلاق ارسال خواهیم کرد. از شخص وزیر ورزش و جوانان درخواست می کنم به این ماجرا ورود کنند و با مسببان این اتفاق برخورد کنند. همچنین جا دارد از رییس شورای تامین که امروز برای تهیه بلیت سهم باشگاه پرسپولیس، تکاپو و پیگیری زیادی داشتند تشکر کنم. بنده در این باره کوتاه نخواهم آمد و اگر با مسببان این اتفاق برخورد نگردد تصمیم خواهم گرفت و آنوقت ریز ماجرا را به مردم می گویم.

انصاری فرد گفت: رسم بر این است که باشگاه به مربیان، بازیکنان و دیگر اعضای تیم، اهالی رسانه، پرسنل و مدیران باشگاه، اسپانسرهای خود و دیگر ارباب رجوع و بویژه پیشکسوتان گرانقدر بلیت می دهد. هر باشگاه چه میزبان و چه میهمان در دربی سهمیه ای دارد و مایه تاسف است که در یک بازی بچه گانه و یک بی نظمی آشکار، شاهد آن هستیم که حتی یک برگه بلیت عادی و حتی طبقه دوم هم به باشگاه پرسپولیس تحویل داده نشده است، چه رسد به این که بلیت وی ای پی و یا صندلی در اختیار پرسپولیس بگذارند. به خاطر این شرایط ما به ناچار حضور میهمانان مالی، ویژه و پیشکسوتان خود را هم کنسل کردیم.

انصاری فرد در سرانجام گفت: بنده این اتفاق را ناشی از بی نظمی می دانم و نمی دانستم کارشکنی ها علیه پرسپولیس بعد از این قهرمانی ها تا این حد شدت خواهد گرفت. این را با صدای بلند بگویم که اولا انصاری فرد با این اتفاقات تخریب نمی گردد و دوما پرسپولیسی ها هم ما را درک نموده و از ما دلگیر نخواهند شد و این بی اخلاقی را هم باید در کنار برخی اتفاقات دیگر در کارنامه دربی ها ثبت کرد. حالا خوب درک می کنم که موفقیت های سرخ های با غیرت چه ترسی به جان بسیاری انداخته است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در سرانجام گفت: متاسفم و باید بگویم این بازی ها نخ نما شده است و هیچ تاثیری در روند کار ما نخواهد داشت. بنده به سهم خود از اعضای تیم پرسپولیس و پیشکسوتان گرانقدر عذر می خواهم که چنین اتفاقی اتفاق افتاده است. برای بنده ناراحت کننده است که می شنوم آقای پروین نصف شب برای دو میهمان خود و دیگر پیشکسوتان عزیز دنبال بلیت بوده اند و حتی به بلیت عادی هم قناعت نموده اند اما... این اتفاق باید پیگیری گردد و برخورد قاطع و لازم صورت گیرد وگرنه خودم با ذکر جزیی ترین مسایل، حرف هایی خواهم زد که از برخورد قاطع هم موثرتر باشد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 2388

به "انصاریفرد:برای باشگاه استقلال متاسفم، به کمیته اخلاق شکایت می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاریفرد:برای باشگاه استقلال متاسفم، به کمیته اخلاق شکایت می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید