از شعار و نماد رقابت های پارآسیایی جوانان مالزی رونمایی شد

به گزارش نوای پرنده پارسی، خبرنگاران: با انجام مراسمی در وزارت ورزش مالزی، سایت اصلی رقابت های پارآسیایی جوانان رونمایی شد.

از شعار و نماد رقابت های پارآسیایی جوانان مالزی رونمایی شد

با تور مالزی از توسعه یافته ترین کشور شرق آسیا دیدن کنید.

به گزارش نوای پرنده پارسی، این مراسم با حضور رئیس کمیته پارالمپیک آسیا و جمعی از مسئولین ورزش کشور میزبان (مالزی) انجام و از نماد بازی ها و نیز شعار آن رونمایی شد.

رقابت های پارآسیایی جوانان مالزی از 4 تا 8 آبان ماه با حضور 2000 ورزشکار از 42 کشور آسیایی با شعار زمانی که احساسات اوج می گیرد، آرزوها تحقق می یابد، دوستی ها تقویت می گردد، برگزار می گردد.

رقابت های این رویداد ورزشی در 14 رشته ورزشی تیروکمان، بوچیا، شنا، بدمینتون، تنیس با ویلچر، شطرنج، وزنه بردارى، گلبال، بولینگ، بسکتبال با ویلچر، تنیس با ویلچر، جودو و والیبال نشسته برگزار می گردد.

ایران نیز در 8 رشته دوومیدانی (بانوان و آقایان)، وزنه برداری (آقایان)، شنا (آقایان)، بسکتبال با ویلچر (آقایان)، والیبال نشسته (آقایان)، بدمینتون (یک نفر از بانوان)، بوچیا (آقایان و بانوان) و تنیس روی میز (بانوان و آقایان) نمایندگانی را به این مسابقات اعزام خواهد نمود.

دور پیشین این رقابت ها سال 2009 در کشور ژاپن ودر 5 رشته ورزشی برگزار گردید.

معرفی نماد و لوگوی مسابقات پارآسیایی جوانان مالزی:

نماد یا ماسکوت در نظر گرفته شده برای این رقابت ها، آهوی بومی جنگل های گرمسیر کشور مالزی است که در فرهنگ ملی این کشور و اندونزی، به عنوان نماد هوش و تدبیر شناخته می گردد.

لوگوی مسابقات نیز با فونتی برجسته و ورزشی طراحی شده و انعکاسی است از طبیعت شجاع و برون گرای جوانان.

منبع: تسنیم
انتشار: 4 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 2097

به "از شعار و نماد رقابت های پارآسیایی جوانان مالزی رونمایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از شعار و نماد رقابت های پارآسیایی جوانان مالزی رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید