یونان می تواند بر سر بدهی های خود با وام دهندگان به توافق نهایی برسد

به گزارش نوای پرنده پارسی، خبرنگاران: معاون بانک مرکزی اروپا ابراز اطمینان کرد که یونان می تواند با وام دهندگان بین المللی بر سر بدهی های خود به توافق نهایی برسد.

یونان می تواند بر سر بدهی های خود با وام دهندگان به توافق نهایی برسد

سفر با تور یونان ارزان را از دست ندهید و از نزدیک با سرزمین اسطوره های باستانی آشنا شوید.

به گزارش گروه بین الملل نوای پرنده پارسی به نقل از رویترز، ویتور کنستانسیو معاون بانک مرکزی اروپا نیز ابراز اطمینان کرد که یونان می تواند با وام دهندگان بین المللی بر سر بدهی های خود به توافق نهایی برسد.

وی در پاسخ به سئوالی در مورد ترمیم کابینه یونان گفت: من شناختی از این مساله ندارم. من در مورد این موضوع بعدا اظهار نظر می کنم ولی این مساله درست است که من مطمئنم یک توافق حاصل خواهد شد.

این در حالی است که یانیس واروفاکیس وزیر دارایی یونان پیش از این هشدار داده است که اگر یونان از منطقه یورو خارج گردد این خطر می تواند به صورت اجتناب ناپذیری به سایر کشورهای عضو یورو سرایت پیدا کند.

مارتین جائگر سخنگوی وزارت دارایی آلمان نیز تاکید نمود که هدف ما این است که یونان در منطقه یورو باقی بماند. این چیزی است که ما برای دستیابی به آن سخت کوشش می کنیم. ولی باید این مساله را به طور شفاف اعلام کنیم که توپ اکنون در زمین یونان است.

این مقام آلمانی در ادامه توضیح داد که ما منتظر پیشنهاداتی هستیم و این انتظار برای هفته هاست که ادامه یافته است. این مساله ناامید کننده است ولی ما همچنان شکیبا هستیم. وی ابراز امیدواری کرد که یونان پیشنهادات خود را به موقع برای ارائه در نشست آینده وزرای دارایی منطقه یورو که قرار است ماه آینده برگزار گردد، ارائه کند.

منبع: تسنیم
انتشار: 11 مهر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 2159

به "یونان می تواند بر سر بدهی های خود با وام دهندگان به توافق نهایی برسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یونان می تواند بر سر بدهی های خود با وام دهندگان به توافق نهایی برسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید