کندوان و هراز عصر امروز یکطرفه می شوند ، کدام جاده ها مسدودند؟

به گزارش نوای پرنده پارسی، مقام مسئول سازمان راهدای و حمل و نقل جاده ای با اشاره به اینکه محورهای هراز و کندوان بعدازظهر امروز یکطرفه می شوند، گفت: در حال حاضر ترافیک در محور کرج - چالوس بین بیلغان تا کندر سنگین است.

کندوان و هراز عصر امروز یکطرفه می شوند ، کدام جاده ها مسدودند؟

به گزارش خبرنگاران، ایمان محرابی نیا در مصاحبه با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی و انسداد احتمالی جاده ها بیان نمود: در حال حاضر ترافیک در محور کندوان حدفاصل بیلغان تا کندر سنگین است. همچنین در محورهای هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در راستا رفت و برگشت تردد روان است.

وی گفت: در استان تهران محور مسدود که به علت ریزش کوه دچار مشکل شده باشد، نداریم و زمین لرزه شب گذشته مسئله ای در این باره ایجاد نکرد و محور تهران - لواسانات نیز همان شب گذشته بازگشایی شد.

بیشترین ترافیک جاده ها بین ساعات 18 تا 19

مقام مسئول سازمان راهدای و حمل و نقل جاده ای گفت: براساس اطلاعات 2296 دستگاه ترددشمار جاده ای در شبانه روز گذشته، کل تردد نسبت به روز قبل در جاده ها 1.8 درصد افزایش دارد. در همین مدت بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19، کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد و سهم خودروهای سنگین در ترافیک راه ها 15 درصد بود.

آزادراه کرج - تهران پرترافیک ترین جاده کشور

محرابی نیا گفت: در شبانه روز گذشته آزادراه کرج - تهران با حدود 124 هزار تردد پرترافیک ترین جاده کشور بود و پس از آن، آزادراه قزوین - کرج و کرج - قزوین پرترافیک ترین جاده های کشور بود.

کندوان و هراز بعدازظهر امروز یکطرفه می گردد

مقام مسئول سازمان راهدای و حمل و نقل جاده ای گفت: در محور کندوان تردد خودرو از ساعت 15 تا 24 امروز 19 اردیبهشت از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است. با اعلام پلیس راه در محل، تردد از ساعت 18 تا 24 امروز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یکطرفه خواهد بود.

وی ادامه داد: در محور هراز تردد خودرو از ساعت 16 تا 22 امروز از رودهن به سمت آمل ممنوع است و در صورت اعلام پلیس راه، تردد از ساعت 18 تا 22 امروز از آب اسک به سمت رودهن یکطرفه است.

محرابی نیا با اشاره به ممنوعیت تردد تریلر و کامیون در محور کندوان گفت: در محور هراز نیز تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

وی اظهار دا شت: تردد موتورسیکلت نیز تا ساعت 6 روز شنبه 20 اردیبهشت در محورهای فیروزکوه، کندوان و هراز و جاده تهران - سمنان - مشهد ممنوع است.

انسداد 9 جاده به دلیل نبود ایمنی

وی گفت: در حال حاضر 9 محور به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است که در این باره می توان به محورهایی نظیر شمشک - دیزین، رامیان - شاهرود، شهداد - نهبندان، خرم آباد - پلدختر، رودبار -کهنوج و محور قزوین - همدان اشاره نمود.

وی یادآور شد: منطقه یک آزادراه تهران - شمال هر روز از ساعت 19 تا 7 روز بعد به دلیل اجرای عملیات نصب سامانه های مدیریت راه و پایش تصویری و سیستم های الکترومکانیکال تونل ها مسدود و راستا جایگزین کندوان - هراز و فیروزکوه است.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 4544

به "کندوان و هراز عصر امروز یکطرفه می شوند ، کدام جاده ها مسدودند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کندوان و هراز عصر امروز یکطرفه می شوند ، کدام جاده ها مسدودند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید