ترافیک نیمه سنگین در خروجی های تهران، محدودیت تردد تا آدینه

به گزارش نوای پرنده پارسی، به گزارش خبرنگاران، آخرین شرایط ترافیکی محورهای برون شهری نشان می دهد که در استان تهران محورهای عوارضی تهران - قم، گیلاوند -آبسرد، آبسرد-سربندان، رودهن - دماوند، دماوند-گیلاوند با ترافیک نیمه سنگین و تهران - فشم با راهبندان و قم - تهران عوارضی با ترافیک سنگین روبرو است.

ترافیک نیمه سنگین در خروجی های تهران، محدودیت تردد تا آدینه

در استان البرز هم آزادراه تهران - کرج کیلومتر25، آزادراه کرج - قزوین (گلشهر)، آزادراه کرج - تهران پل کلاک و آزادراه تهران - کرج پل کلاک با ترافیک نیمه سنگین و کرج - چالوس مقطع گچسر و کرج - چالوس(بیلقان) با ترافیک سنگین روبرو است.

ترافیک در محورهای برون شهری مازندران هم نشان می دهد که در مرزن آباد - کرج ترافیک نیمه سنگین، کرج - مرزن آباد ترافیک سنگین و پلور - گزنک راهبندان است.

در استان گیلان آستانه - لاهیجان، فومن - ضیابر، سراوان - فومن، ضیابر-پونل، امامزاده هاشم - رشت و آزادراه رودبار - امام زاده هاشم ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

افزایش 3.7 درصدی تردد در محورهای برون شهری

براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذیلاَذکرشده، مابقی محورهای مواصلاتی کشور بازوتردد درآنها به روال عادی درجریان است. طی شبانه روز گذشته، کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 1531 ترددشمار فعال درمحورهای برون شهری، نسبت به روزقبل 3.7 درصد افزایش را نشان می دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 17 درصد، اوج تردد بین ساعات 19 الی 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 الی 5 صبح صورت پذیرفته که هموطنان عزیز با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب نمایند.

پرترددترین جاده های کشور در 24 ساعت گذشته

آزادراه تهران-کرج، آزادراه کرج-تهران، آزادراه کرج-قزوین، آزادراه قزوین-کرج، آزادراه ساوه- تهران، آزادراه تهران-ساوه، محور تهران-شهریار، محور شهریار-تهران، آزادراه تهران-قم، آزادراه قم-تهران محور پاکدشت - شریف آباد و شریف آباد-پاکدشت در 24 ساعت گذشته بیشترین ترافیک را داشته اند.

اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده های پرتردد تا روز آدینه 23 مردادماه

تردد موتور سیکلت از ساعت 12 روز سه شنبه 20 مرداد الی ساعت 24 روز آدینه 23 مرداد 94 از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است؛ تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت های ضروری در جهت مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 19 تا 24 روز سه شنبه مورخ 20 مرداد 94 از میدان امیرکبیر کرج تا دهانه شمالی تونل کندوان در استان البرز به منظور تخلیه بار ترافیکی ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:30 روز آدینه مورخ 23 مرداد 94 تا ساعت 2 بامداد روز شنبه مورخ 24 مرداد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 روز آدینه مورخ 23 مرداد تا ساعت 2 بامداد روز شنبه مورخ 24 مرداد از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

در محور کندوان تردد انواع تریلر و کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس ممنوع است.

در محور هراز تردد همه تریلرها تا اطلاع بعدی ممنوع است همینطور تردد همه کامیون ها و کامیونت ها از ساعت 6 تا 24 روزهای سه شنبه، چهارشنبه و آدینه ممنوع است.

در محور فیروزکوه تردد همه تریلرها از ساعت 6 تا 24 وزهای سه شنبه، چهارشنبه و آدینه پیش رو از تهران به قائم شهر و بالعکس، ممنوع است.

در محور اردبیل- آستارا و بالعکس تردد همه کامیون ها و تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 الی 24 روز آدینه مورخ 23 مرداد از اردبیل به آستارا و بالعکس ممنوع است.

ممنوعیت تردد به تفکیک یا اولویت وسایل نقلیه

در محور کرمان ـ راین ـ حسین آباد ـ جیرفت (ساردوئیه ـ جیرفت)، واقع در استان کرمان به دلیل مداخله با ترافیک شهری و تردد در جاذبه های گردشگری و عبور 23 کیلومتری از جهت فرعی، تردد خودروهای سنگین و حاملان فرآورده های نفتی ممنوع و جهت جایگزین محور ترانزیت کرمان ـ دهبکری ـ جیرفت معرفی می گردد؛ تردد وسایل نقلیه سواری در محور فوق بلامانع است.

محدودیت تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده ای

آزادراه تهران ـ کرج ـ قزوین (باند جنوبی) مقطع واقع در استان البرز تا 24 شهریور روزهای شنبه تا سه شنبه هر هفته از ساعت 9 الی 15 به غیر از روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، آدینه و ایام تعطیلات رسمی و رو ز 20 مرداد به دلیل اجرای عملیات درز گیری و روکش آسفالت، حدفاصل پل حصارک تا تیر 200 تردد همزمان با اجرای عملیات، با رعایت جوانب احتیاط انجام می گردد.

آزادراه تهران ـ کرج ـ قزوین (باند شمالی) مقطع واقع در استان البرز تا 24 شهریور روزهای شنبه تا سه شنبه هر هفته از ساعت 23:30 تا 4:30 به غیر از روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، آدینه و ایام تعطیلات رسمی و روز 20 مرداد به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت، حدفاصل تیر 200 تا پل حصارک تردد همزمان با اجرای عملیات، با رعایت جوانب احتیاط انجام می گردد.

آزادراه تهران ـ قم تا روز 31 شهریور ماه 94 روزهای شنبه تا چهار شنبه هر هفته از ساعت 8 الی 18 به غیر از روزهای پنجشنبه، آدینه و بعد از ظهر روز سه شنبه به دلیل اجرای عملیات نصب نیوجرسی حدفاصل پل نعلبندان تا عوارضی تهران، تردد با اعمال محدودیت ترافیکی در یک خط عبور (یک سوم جهت) همزمان با اجرای عملیات، انجام می گردد.

آزادراه تهران ـ قم از مورخ 13 تیر تا 20 شهریور ماه 94 روزهای شنبه تا چهار شنبه هر هفته از ساعت 9 الی 16 به غیر از روزهای پنجشنبه، آدینه و بعد ازظهر روز سه شنبه، ایام تعطیلات رسمی به دلیل اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت تردد با اعمال محدودیت ترافیکی در یک خط عبور (یک سوم جهت) همزمان با اجرای عملیات، انجام می گردد.

ممنوعیت تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده ای

در محور هراز تونل جدید گردنه امامزاده هاشم واقع در استان های تهران و مازندران از پنجم مهر تا 30 مهرماه 94 به دلیل اجرای عملیات کارگاهی و ایمن سازی تونل مسدود و تردد به صورت رفت و برگشت از گردنه امامزاده هاشم و محورهای فیروزکوه و کندوان انجام می گردد.

محور میانه-زنجان واقع در استان آذربایجان شرقی تا 29 شهریور 94 ساعت 7 الی 20:20 به دلیل اجرای عملیات سرامیک دیواره تونل حدفاصل کیلومتر 10 تا 11 مسدود و تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط از کنارگذر تونل انجام می گردد.

محور تبریز-بستان آباد محور قدیم ترانزیت، واقع در استان آذربایجان شرقی، روز 25 مردادماه 94 ساعت 11 الی 16 به دلیل اجرای عملیات احداث پل عابر پیاده درمحدوده روستای یوسف آباد حدفاصل پلیس راه تبریز-میانه تا تقاطع بستان آباد مسدود و تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط از آزادراه تبریز-زنجان (حدفاصل عوارضی تبریز تا عوارضی بستان آباد) انجام می گردد.

بزرگراه تهران ـ فیروزکوه واقع در استان تهران روزهای شنبه تا چهار شنبه هر هفته از ساعت 8 الی 18 به غیر از روزهای پنجشنبه، آدینه و بعد از ظهر روز سه شنبه و ایام تعطیلات رسمی به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت حدفاصل آبسرد تا پل شلمبه تردد با اعمال محدودیت ترافیکی در یک خط عبور (یک سوم جهت) همزمان با اجرای عملیات، انجام می گردد.

محور هراز روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 8 الی 18 به غیر از روزهای پنجشنبه، آدینه، بعد از ظهر روز سه شنبه و ایام تعطیلات رسمی به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت حدفاصل شهر آبعلی تا رستوران مرمر تردد با اعمال محدودیت ترافیکی در یک خط عبور (یک سوم جهت) همزمان با اجرای عملیات، انجام می گردد.

محور کرج - چالوس (کندوان) واقع در استان های البرز و مازندران تا 20 شهریور 94 روزهای شنبه تا سه شنبه هر هفته از ساعت 7 تا 17 به غیر از روزهای چهار شنبه، پنجشنبه، آدینه و ایام تعطیلات رسمی به دلیل اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت حدفاصل تونل کندوان تا میدان امیر کبیر تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط انجام می گردد.

همچنین در همین محور (کندوان) روزهای شنبه تا سه شنبه هر هفته شب ها از ساعت 24 الی 15 به غیر از روزهای چهار شنبه، پنجشنبه، آدینه و ایام تعطیلات رسمی و همچنین روز 20 مرداد، به دلیل اجرای عملیات بهسازی سیستم های روشنایی و تهویه و ایمن سازی تونل کندوان، تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط از کنار گذر تونل انجام می گردد.

در محور مشهد-فریمان واقع در استان خراسان رضوی تا روز 7 شهریور 94 از ساعت 7 الی 19 به دلیل اجرای عملیات مرمت رویه و اجرای آسفالت حفاظتی حدفاصل کیلومتر 0 تا20 تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می گردد.

مسافران می توانند برای دریافت اطلاعات تفصیلی راه ها و خلاصه آخرین شرایط جاده ها، عدد 141 را به شماره 1000141 پیامک نمایند.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 3758

به "ترافیک نیمه سنگین در خروجی های تهران، محدودیت تردد تا آدینه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک نیمه سنگین در خروجی های تهران، محدودیت تردد تا آدینه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید