کلوپ: نتوانستیم به میزان کافی روی دروازه آرسنال خلق موقعیت کنیم، به طور ویژه برای بازی برگشت آماده خواهیم شد

به گزارش نوای پرنده پارسی، سرمربی تیم فوتبال لیورپول معتقد است شاگردانش در بازی شب گذشته با آرسنال به مقدار کافی خلق موقعیت نکردند.

کلوپ: نتوانستیم به میزان کافی روی دروازه آرسنال خلق موقعیت کنیم، به طور ویژه برای بازی برگشت آماده خواهیم شد

به گزارش خبرنگاران، یورگن کلوپ که تیم تحت هدایتش شب گذشته (پنجشنبه) در دور رفت از مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه انگلیس در استادیوم آنفیلد مقابل آرسنالی که از دقیقه 24 در پی اخراج گرانیت ژاکا 10 نفره به بازی ادامه می داد، به تساوی بدون گل رضایت داد، پس از این بازی گفت: بهانه ای بابت ارائه چنین عملکردی نداریم، اما بنا به دلایل واضح ما باید برای این بازی تغییراتی در ترکیب به وجود می آوردیم.

وی اضافه نمود: واقعاً نوع شروع مان در این بازی را دوست داشتم و چیزی که از بازیکنانم در شروع بازی دیدم را دوست داشتم. ما تیم برتر بودیم و بازی را همانطور که می خواستیم شروع کردیم. سپس بازیکن آرسنال (ژاکا) اخراج شد و در این شرایط بازی مقابل تیمی دفاعی سخت می گردد. در کنار این ما تصمیمات اشتباهی هم گرفتیم. به نظر می رسید ما احساس می کردیم، تحت فشار هستیم که این معنی نداشت.

سرمربی آلمانی لیورپول ادامه داد: در نیمه دوم سعی کردیم اوضاع را با توجه به بازی دفاعی آرسنال تغییر دهیم و کورتیس جونز سعی کرد مشکلاتی را برای آنها به وجود بیاورد. به نظرم بازیکنان ما در نیمه دوم از سمت راست دست به کارهای خوبی زدند، اما نتوانستیم به میزان کافی خلق موقعیت کنیم، آنهم در حالی که برای زمان زیادی از بازی رجحان نفری داشتیم.

کلوپ که تیمش در این بازی تنها یک شوت به سمت دروازه حریف زد، صحبت های خود را اینطور به سرانجام برد: این یک تورنمنت حذفی است و یک تقابل رفت و برگشتی است که نیمه اولش با تساوی بدون گل سرانجام یافت. حتی زمانی که آرسنال احساس کند در شرایط بهتری است، ما فکر نمی کنیم که این تقابل تمام شده است. ما خودمان را به طور ویژه برای بازی برگشت آماده خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 اسفند 1400 بروزرسانی: 3 اسفند 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 7526

به "کلوپ: نتوانستیم به میزان کافی روی دروازه آرسنال خلق موقعیت کنیم، به طور ویژه برای بازی برگشت آماده خواهیم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلوپ: نتوانستیم به میزان کافی روی دروازه آرسنال خلق موقعیت کنیم، به طور ویژه برای بازی برگشت آماده خواهیم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید