کاهش قیمت خودرو همچنان ادامه دارد ، کاهش 15 میلیونی ساندرو استپ وی

به گزارش نوای پرنده پارسی، روند کاهشی قیمت های خودرو عاملی شده تا فروشنده در بازار باشد اما خبری از مشتری نیست.

کاهش قیمت خودرو همچنان ادامه دارد ، کاهش 15 میلیونی ساندرو استپ وی

تسنیم نوشت: بازار امروز خرید و فروش خودرو نسبت به هفته گذشته همچنان با روند کاهشی قیمت ها روبه رو است. البته یکی از مؤثرترین دلایل این کاهش قیمت ها را باید رکود معاملات در بازار دانست چرا که به اعتقاد فروشندگان خودرو کمتر مشتری در بازار دیده می گردد و همه به امید کاهش قیمت دست از خرید کشیده اند.

نکته جالب اینجاست که تا ماه های گذشته با افزایش قیمت انواع خودروها کسی تمایل به فروش خودرو نداشت اما امروز روند کاهشی قیمت ها عاملی شده تا فروشنده در بازار باشد اما خبری از مشتری نیست.

فروشندگان خودرو معتقدند همچنان عرضه خودرو توسط شرکت های خودروساز به کندی انجام می گردد اما بسته شدن سایت های فروش خودرو و آگهی های غیر منطقی در فضای مجازی باعث شده تا نرخ های خلاف واقع خودرو در بازار عنوان نگردد.

یکی از فروشندگان خودرو در همین ارتباط می گوید: بازار در شوک کاهش قیمت ها و کسی به روشنی دلیل این موضوع را نمی داند البته افزایش قیمت ها هم به صورت غیر منطقی بود و همه به دنبال چرایی این نابسامانی بازار بودند.

وی با بیان اینکه بعضی برای سود بیشتر چندین خودرو خریداری نموده و امروز نمی دانند باید چگونه آنها را بفروشند، اضافه نمود: اگر شوک جدیدی به بازار خودرو وارد نگردد با روند کاهشی قیمت ها بازار خودرو به سمت ثابت و رونق معاملات پیش خواهد رفت.

در حال حاضر کاهش قیمت در خودروهای داخلی به مدار22 میلیون تومان رسیده است به نحوی که قیمت ساندرو استپ وی از 205 میلیون به 190 میلیون تومان، پژو207 اتومات از 179 میلیون به 168 میلیون تومان، پژو405 از 83 میلیون به 78 میلیون تومان، سمند ال ایکس از 86 میلیون به 83 میلیون تومان، پژو206 تیپ 2 از 96 میلیون به 86 میلیون تومان، H30 از 150 میلیون تومان به 128 میلیون تومان و پژو 206تیپ 5 از 116 میلیون به 104 میلیون تومان رسیده است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 1449

به "کاهش قیمت خودرو همچنان ادامه دارد ، کاهش 15 میلیونی ساندرو استپ وی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش قیمت خودرو همچنان ادامه دارد ، کاهش 15 میلیونی ساندرو استپ وی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید