پیش بینی بارش شدید در شمال خوزستان

به گزارش نوای پرنده پارسی، امروز 20 فروردین بیشترین مقدار بارش در استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی و سمنان است و فردا در شمال خوزستان و تعدادی از استان های کشور بارش شدید پیش بینی می گردد.

پیش بینی بارش شدید در شمال خوزستان

به گزارش ایسنا، مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به این که پنج شنبه (22 فروردین) در غالب استان های کشور بارش پراکنده خواهیم داشت، گفت: امروز (20 فروردین) در شمال شرق و شرق کشور بارش باران گاهی به شکل رگبار و رعد و برق و در بعضی مناطق شمال غرب و غرب کشور بارش پراکنده باران پیش بینی می گردد. این وضعیت فردا (21 فروردین ماه) در شمال شرق کشور تداوم خواهد یافت.

احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا اضافه نمود: از بعد از ظهر فردا (21 فروردین) جنوب غرب و جنوب و غرب همچنین از اواخر وقت در شمال غرب بارش باران گاهی به شکل رگبار و رعد و برق رخ خواهد داد.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به این که پس فردا (22 فروردین) در غالب استان های کشور بارش پراکنده باران پیش بینی می گردد، گفت: بیشترین مقدار بارش امروز (20 فروردین) در خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و شرق سمنان پیش بینی می گردد.

به گفته وظیفه فردا (21 فروردین) بیشترین مقدار بارش در خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویر احمد، شمال خوزستان، جنوب و غرب لرستان و غرب آذربایجان غربی همچنین در روز پنجشنبه (23 فروردین) در استان های فارس، غرب کرمان، جنوب بوشهر، جنوب لرستان، ایلام، کردستان و جنوب آذربایجان غربی خواهد بود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در سرانجام گفت: فردا (21 فروردین) آسمان تهران صاف تا کمی ابری، گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می گردد. بیشترین و کمترین دمای پایتخت در این روز 21 و 10 درجه سانتی گراد خواهد بود. همچنین پنجشنبه (22 فروردین) هوای تهران صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد و در بعد از ظهر نیمه ابری پیش بینی می گردد و بیشترین و کمترین دمای تهران در این روز به 22 و 11 درجه سانتی گراد می رسد.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 1103

به "پیش بینی بارش شدید در شمال خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی بارش شدید در شمال خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید