پاشازاده: استقلال در دفاع آمار خوبی داشته است

به گزارش نوای پرنده پارسی، پیشکسوت باشگاه استقلال تهران گفت: استقلال به لحاظ آماری عملکرد خوبی در دفاع داشته است. توانسته گل های کمی بخورد.

پاشازاده: استقلال در دفاع آمار خوبی داشته است

به گزارش و به نقل از سایت باشگاه استقلال تهران ، مهدی پاشازاده پیشکسوت باشگاه استقلال در مصاحبه با سایت رسمی این باشگاه در خصوص بازی این تیم مقابل پدیده مشهد گفت: بازی خوبی را شاهد بودیم. استقلال می توانست برنده قاطع بازی باشد به خصوص با عملکردی که در نیمه دوم از خود به نمایش گذاشت، نشان داد که از کیفیت خوبی برخوردار است. اگر داور آن اشتباه را نمی کرد استقلال به 3 امتیازی که سزاوارش بود می رسید و جای تأسف دارد که گل استقلال قبول نشد.

پاشازاده در خصوص عملکرد تهاجمی استقلال صحبت هایش را اینطور ادامه داد: در بازی های گذشته دیدیم که استقلال حملات پرتعدادی انجام داد و توانست گل های زیادی بزند. اما در این بازی حملات کمتری از استقلال دیدیم و دلیلش این بود که تیم پدیده به لحاظ قدرت تهاجمی اش این اجازه را به استقلال نمی داد تا با نفرات بیشتری در حملات شرکت نمایند. چراکه پدیده با اتکا به سرعت بازیکنانش ضد حملات خطرناکی را می تواند پایه گذاری کند. به همین دلیل استقلال کار دشوارتری برای گلزنی داشت، هرچند که به گل هم رسید.

مهدی پاشازاده که خود از مدافعان خوب استقلال و تیم ملی بوده، درباره ساختار دفاعی استقلال گفت: استقلال به لحاظ آماری عملکرد خوبی در دفاع داشته است. توانسته گل های کمی بخورد و کلین شیت های زیادی هم داشته، اما فکر می کنم از نظر جایگیری ها هنوز احتیاج به تمرینات بیشتری است. برخلاف بازی های گذشته در این بازی دیدیم که مدافع استقلال در یک صحنه جا ماند و زوج دفاعی اش به خوبی او را پوشش نداده بود. با تمرین بیشتر باید این موارد را کمتر و کمتر کرد تا در مسابقات آسیایی به مشکل نخوریم. تیم ها در آنجا حرفه ای تر هستند و اگر ما اشتباه کنیم، آن ها از موقعیت استفاده نموده و ما را جریمه می نمایند.

پاشازاده در آخر، صحبت هایش را اینطور سرانجام داد: استقلال اگر این همه از اشتباهات داوری متضرر نمی شد، قهرمان نیم فصل بود. کاری نمیتوان کرد و این اشتباهات برای استقلال بیشتر از همه است و برای بعضی از تیم ها برعکس. اما برای نیم فصل دوم مطمئناً باشگاه و کادرفنی با درایت لازم کوشش می نمایند تا نقاط قوت را بیشتر نمایند. به عنوان یک پیشکسوت فکر می کنم با اضافه شدن چند بازیکن با کیفیت دیگر در کنار بازیکنان خوب فعلی، استقلال پتانسیل این را دارد تا به قهرمانى برسد.

بیشتر بخوانید:

انتهای پیغام /

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 604

به "پاشازاده: استقلال در دفاع آمار خوبی داشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاشازاده: استقلال در دفاع آمار خوبی داشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید