نظرسنجی ها درباره رقابت بایدن و ترامپ در فلوریدا چه می گویند؟

به گزارش نوای پرنده پارسی، به جز نظرسنجی مشترک اینسایدرادونتج و فاکس 35 که می گوید ترامپ از بایدن پیش است، نتایج سایر نظرسنجی هایی که طی یک ماه گذشته در ایالت فلوریدا برگزار شده حکایت از پیشتازی نامزد حزب دموکرات از رقیب جمهوریخواه دارند.

نظرسنجی ها درباره رقابت بایدن و ترامپ در فلوریدا چه می گویند؟

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، یک نظرسنجی جدید نشان می دهد دونالد ترامپ با سه درصد از جو بایدن در ایالت فلوریدا پیش افتاده است که یکی از مهمترین ایالت های تاثیرگذار در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا محسوب می گردد.

در این نظر سنجی که توسط اینسایدرادونتج و فاکس 35 برگزار شده، 46 درصد از رای دهندگان احتمالی گفته اند به ترامپ رای می دهند و 43 درصد نیز گفته اند رای خود را به جو بایدن خواهند داد. همچنین 10درصد گفته اند که هنوز تصمیم نگرفته اند به چه کسی رای بدهند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

این نظر سنجی ششم و هفتم اکتبر (15 و 16 مهر) با مشارکت 400 نفر پاسخ دهنده و به صورت آنلاین و یا تلفنی برگزار شده و ضریب خطای آن 4.9 درصد اعلام شده است.

نظرسنجی اینسایدرادونتج و فاکس 35 تنها نظرسنجی است که می گوید ترامپ از بایدن در ایالت فلوریدا جلو افتاده است اما سایر نظرسنجی های که طی یک ماه گذشته در این ایالت برگزار شده نشان می دهند نامزد حزب دموکرات از رقیب جمهوریخواه خود جلو است.

بر اساس نظر سنجی مشترک رویترز و ایپسوس که در تاریخ 29 سپتامبر الی 6 اکتبر برگزار شده نشان می دهد بایدن با چهار درصد در ایالت فلوریدا از ترامپ پیش است. بر اساس این نظرسنجی 45 درصد به ترامپ و 49 درصد به ترامپ رای می دهند. این نظرسنجی و با مشارکت هزار پاسخ دهنده برگزار شده و خطای آن 4.3 درصد برآورد شده است.

همچنین نظرسنجی مشترک سی ان بی سی و چنچ ریسرچ در تاریخ دوم الی چهارم اکتبر (11 الی 13 مهر) نشان می دهد بایدن با چهار درصد اختلاف از ترامپ پیش است. بر اساس این نظرسنجی 50 درصد به بایدن و 46 درصد به ترامپ رای می دهند.

نظرسنجی مشترک نیویورک تایمز و سیه نا در تاریخ 30 سپتامبر و یک اکتبر (9 -10 مهر) نیز نشان می دهد بایدن با پنج درصد اختلاف از ترامپ جلو است. در این نظرسنجی 47 درصد گفته اند بایدن رای می دهند و 42 درصد نیز گفته اند به ترامپ رای خواهند داد.

هرچند نظرسنجی یو اس آ تودی و سوفولک نشان می دهد، تعداد آرای دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ایالت فلوریدا هر کدام با 45 درصد برابر هستند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 5270

به "نظرسنجی ها درباره رقابت بایدن و ترامپ در فلوریدا چه می گویند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظرسنجی ها درباره رقابت بایدن و ترامپ در فلوریدا چه می گویند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید