مناطق آلوده تهران، قم و گیلان عفونت زدایی می شوند، مشکل ماسک و الکل در هفته آینده برطرف می شود

به گزارش نوای پرنده پارسی، سخنگوی دولت گفت: قرار شد که عفونت زدایی در سه استان تهران، گیلان و قم و مناطقی از آنها که بیشتر از سایرین با کرونا درگیر هستند توسط وزارت دفاع و ستاد کل نیروهای مسلح انجام شود.

مناطق آلوده تهران، قم و گیلان عفونت زدایی می شوند، مشکل ماسک و الکل در هفته آینده برطرف می شود

به گزارش خبرنگاران، علی ربیعی با اشاره به برگزاری جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا، گفت: جلسه امروز ستاد مقابله با ویروس کرونا نشان داد ما داریم به اوضاع مسلط می شویم و در هفته آینده دستاوردهای بیشتری مشخص می شود. مثلاً امروز خبر دادند که انستیتو پاستور کیت های تشخیصی که وزارت دفاع تهیه کرده است را با نمونه های خارجی تست کرده اند و دیده اند که جواب می دهد و تایید کرده اند.

وی اضافه نمود: همچنین در جلسه امروز قرار شد که بیمارستانها در مناطقی که شیوع بیشتر است به تخت اضافه بیشتر مجهز شوند و قرار شد که عفونت زدایی در سه استان تهران، گیلان و قم و مناطقی از آنها که بیشتر از سایرین با کرونا درگیر هستند توسط وزارت دفاع و نیروهای مسلح انجام شود.

سخنگوی دولت با اشاره به اینکه در تصمیماتی برای تامین ماسک گرفته شده اما هنوز مشکلاتی در این زمینه وجود دارد، تاکید کرد: در مورد تامین ماسک هم امروز این موضوع در جلسه مطرح شد و طبق آماری که ارائه شد ما کمبود ماسک نداریم و در طی هفته آینده بیشتر از گذشته ماسک توزیع می شود.

ربیعی در خاتمه گفت: در دوسوم قم هم ماسک توزیع شده و در مابقی مناطق این استان هم توزیع خواهد شد. چند خط تولید هم به کارخانه های تولید الکل اضافه شده و امیدواریم با این تمهیدات و عرضه محصولات این کارخانه ها از هفته آینده مردم مسئله ای در این زمینه نداشته باشند.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 3846

به "مناطق آلوده تهران، قم و گیلان عفونت زدایی می شوند، مشکل ماسک و الکل در هفته آینده برطرف می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مناطق آلوده تهران، قم و گیلان عفونت زدایی می شوند، مشکل ماسک و الکل در هفته آینده برطرف می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید