ملی پوش تیم وزنه برداری معلولان: شاید در پارالمپیک 2020 در یک وزن بالاتر رقابت کنم

به گزارش نوای پرنده پارسی، امیر جعفری، ملی پوش تیم وزنه برداری معلولان گفت: این امکان دارد که در بازی های پارالمپیک 2020 توکیو در وزن جدید و در 65 کیلوگرم وزنه بزنم.

ملی پوش تیم وزنه برداری معلولان: شاید در پارالمپیک 2020 در یک وزن بالاتر رقابت کنم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، امیر جعفری درباره شرایطش برای حضور در مسابقات وزنه برداری بازی های پاراآسیایی جاکارتا گفت: در این مدت تمرینات به صورت منظم پیگیری شد، هرچند به خاطر سفر طولانی مدتی که به ژاپن داشتیم کمی دچار وقفه شدیم، اما در این مدت کوتاه سعی کردیم با یک ریکاوری مناسب برگردیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا از کسب نتیجه ای که در یک دسته بالاتر در مسابقات آسیا و اقیانوسیه به دست آورد راضی است یا نه؟ گفت: در این مسابقات در وزن غیر تخصصی خودم برای کسب رنکینگ پارالمپیک وزنه زدم وبه همین دلیل موفق به کسب مدال نشدم.

ملی پوش دسته 59 کیلوگرم پاراوزنه برداری ایران در بازی های پاراآسیایی جاکارتا درباره علت تغییر وزنش و اینکه نسبت به وزنه برداران وزن 65 کیلوگرم فاصله وزنی زیادی داشت و تنها حدود 800 گرم بیشتر 60 کیلوگرم بود، گفت: این تصمیم کادرفنی بود تا در این وزن هم بتوانم رنکینگ را به دست آورم.

وی در پاسخ به این سوال که در پارالمپیک قرار است در چه وزنی وزنه بزند گفت: هنوز قطعی نشده است، اما امکان دارد در وزن جدید و در 65 کیلوگرم وزنه بزنم.

جعفری در خصوص این که به نظر می رسید با وزنه هایی که در این دسته ثبت نموده است، می توانست در 59 کیلوگرم به راحتی به مدال برسد گفت: امیدوارم با توجه به شرایط بدنی که دارم، در وزن جدید به رکوردهای بهتری دست پیدا کنم. در ژاپن من یک وزنه بردار 59 کیلوگرم بودم، اما اختلاف زیادی با وزنه برداران دسته 65 کیلوگرم ندارم و می توانم با یک برنامه ریزی مناسب تا زمان باقی مانده تا پارالمپیک 2020 به رکوردهای خوبی برای رفتن روی سکوی مسابقات برسم.

وی با بیان اینکه در جاکارتا در 59 کیلوگرم وزنه خواهد زد، توضیح داد: امیدوارم مدال های طلا و نقره این وزن با توجه به حضور من و یوسفی به ایران برسد. حریف چینی وزنه بردار خوبی است و سایر رقیبان هم قابل احترام هستند، اما به نظر می رسد رقابت اصلی بین ما سه نفر باشد. کوشش می کنیم سکوهای اول و دوم به ایران برسد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 311

به "ملی پوش تیم وزنه برداری معلولان: شاید در پارالمپیک 2020 در یک وزن بالاتر رقابت کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملی پوش تیم وزنه برداری معلولان: شاید در پارالمپیک 2020 در یک وزن بالاتر رقابت کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید