معرفی فیلم هایی که در ترایبکا 2019 رونمایی می شوند

به گزارش نوای پرنده پارسی، جشنواره فیلم ترایبکا با انتشار فهرست فیلم های حاضر در این دوره، اولین تجربه کارگردانی کریستوف والتس را نیز در میان آثار حاضر در این دوره قرار داد.

معرفی فیلم هایی که در ترایبکا 2019 رونمایی می شوند

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، جشنواره معتبر فیلم ترایبکا که در نیویورک برگزار می گردد، شماری از فیلم های مطرح جدید را در فهرست فیلم هایی قرار داده که سال جاری قرار است در این جشنواره به نمایش درآیند.

این در حالی است که این جشنواره سال جاری بخش هفته منتقدان که درباره تاریخ نیویورک است را نیز به برنامه هایش اضافه نموده است.

در حالی که سال جاری هجدهمین دوره ترایبکا برگزار می گردد و این جشنواره سینمایی برای نمایش مستندهایش شهرت دارد، برای نخستین بار مستندی با بازی آلک بالدوین را با عنوان ساخت جان دلورن درباره خیزش و سقوط دستگاه اتومبیل سازی در دهه 1980 به نمایش درمی آورد. این فیلم به کارگردانی دون آرگوست و شینا ام جویس و برمبنای فیلمنامه دن گرینی و آلساندرا اورتون ساخت ه شده است.

اولین تجربه کریستوف والتس با عنوان جورج تاون که درامی جنایی با فیلمنامه ای به قلم دیوید اوبوناست نیز برای نخستین بار در این جشنواره روی اکران می بیند.

این تریلر درباره یک فعال اجتماعی است که همسرش که خیلی از او بزرگ تر بوده مرده پیدا می گردد و شوهر او کوشش دارد ثابت کند که بی گناه است. در این فیلم والتس در کنار آنت بنینگ، ونسا ردگریو و کوری هاوکینز بازی نموده اند.

مستندی از جرد لتو با عنوان یک روز در زندگی آمریکا، زن آمریکایی اولین تجربه کارگردانی سمیچلاس تهیه کننده مد مِن، به شدت شریر، به طرز شوک آوری شیطان و فرومایه فیلم جدید زکافرون، نسخه بلند فیلم کوتاه پوست که برنده سال جاری اسکار بود، فیلم های جدید مارگوت رابی، بیلی کریستال و الیجا وود، مستندی درباره گروه راک استرالیایی INXS، فیلم جدید آنتوان فوکا با عنوان محمد علی و مستند تیراندازی در مدرسه پارکلند از جمله فیلم هایی هستند که در این دوره روی پرده می روند.

مستندهایی از ورنر هرتسوگ و ابل فرارا نیز در این جشنواره دیده خواهد شد.

سال جاری ترایبکا برای نخستین بار بخش هفته منتقدان را به برنامه هایش اضافه نموده که برای نخستین بار است که در جشنواره فیلمی در آمریکای شمالی این اتفاق می افتد و در این بخش پنج فیلم را به نمایش درمی آورد. ابن بخش بر مبنای نظرات منتقدان نیویورکی انتخاب و اداره می گردد که شامل اریک کوئنمنتقد و معاون سردبیر این دی وایر، کی آستین کالینز منتقد فیلم ونیتی فر، بیلگه ابیری منتقد فیلم ویلیج وویس، آلیسون ویلمور منتقد بازفید نیوز و امیلی یوشیدا منتقد نیویورک مگزین و والچر هستند.

کارا کازومانو مدیر فستیوال در این باره در بیانیه ای گفت هر فستیوالی به واسطه جامعه خود شکل می گیرد و بازتابی از آن است و ما خوشوقتیم که نیویورک متنوع ترین شهر زمین است.

این جشنواره با نمایش مستندی با عنوان آپولو ساخته راجر رأس ویلیامز کار خود را شروع می نماید.

در بخش روایت داستانی 10 فیلم، در بخش رقابتی مستند 12 فیلم، در بخش رقابتی داستان بین المللی 10 فیلم، در بخش داستانی اسپاتلایت 15 فیلم، در بخش مستند اسپاتلایت 16 فیلم، در بخش دیدگاه ها 16 فیلم، در بخش هفته منتقدان 5 فیلم، در بخش نیویورک این طوری است 3 فیلم، در بخش نیمه شب 5 فیلم، در بخش فیلم پلاس 11 فیلم به نمایش درمی آید.

در مجموع 103 فیلم در این دوره نمایش داده می گردد.

هنوز فیلم اختتامیه این دوره معرفی نشده است.

هجدهمین دوره جشنواره فیلم ترایبکا در سال 2019 و از 24 آوریل تا 5 ماه می برگزار می گردد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 937

به "معرفی فیلم هایی که در ترایبکا 2019 رونمایی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی فیلم هایی که در ترایبکا 2019 رونمایی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید