مسابقات تکواندو گرنداسلم، رقبای مردانی تعیین شدند

قرعه کشی رقابت های روز دوم مسابقات انفرادی گرنداسلم دقایقی پیش انجام شد و سجاد مردانی تکواندوکار سنگین وزن کشورمان حریفان خود در این رویداد را شناخت.

مسابقات تکواندو گرنداسلم، رقبای مردانی تعیین شدند

از وبلاگ ستاره دیدن فرمایید و کلی مقاله و خبر جالب مطالعه نمایید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سومین دوره مسابقات گرند اسلم انفرادی از روز گذشته (چهارشنبه - 27 آذرماه) در ووشی چین شروع و به مدت 3 روز ادامه دارد.

سجاد مردانی تکواندوکار سنگین وزن کشورمان به منظور کسب سومین سهمیه تکواندو در المپیک 2020 و همچنین سینا بهرامی، کوثر اساسه و یلدا ولی نژاد نیز که به صورت شخصی برای حضور در این رویداد اقدام نموده اند، نمایندگان ایران هستند.

یک سهمیه المپیک توکیو 2020 به نفرات اول اوزان المپیکی با در نظر دریافت جمع امتیازات آنها در مسابقات گرنداِسلم تا ژانویه 2020 اهدا خواهد شد که سجاد مردانی تا خاتمه ماه نوامبر 2019 با کسب 930 امتیاز در رده دوم سنگین وزن های دنیا واقع شده است و حالا تا کسب سهمیه المپیک یک گام فاصله دارد. کیو دون از کره جنوبی با 950 امتیاز صدرنشین است و مهم ترین رقیب او محسوب می گردد.

مبارزات اوزان 49- و 57- کیلوگرم زنان و 80+ کیلوگرم مردان نیز از ساعت 4 تا 8:30 و 9:30 تا 14:30 فردا (پنجشنبه - 28 آذرماه) پیگیری می گردد که در این روز سجاد مردانی برای قطعی کردن سهمیه المپیک 2020 به میدان می رود و کوثر اساسه نیز دیگر نماینده کشورمان است که به صورت شخصی در این مسابقات حضور پیدا کرد.

قرعه کشی رقابت های روز دوم مسابقات انفرادی گرنداسلم دقایقی پیش انجام شد و سجاد حریفان خود را شناخت.

سجاد پس از یک دور استراحت در نخستین مبارزه به مصاف برنده ملاقات دو نماینده چین می رود؛ ژیائوکسینگ سانگ برنز قهرمانی دنیا 2019 و برنز گرند اسلم دوره قبل را در کارنامه دارد و جیان تیان نیز تا به امروز نقره قهرمانی ارتش های دنیا 2018 و برنز بازی های المپیک نظامیان 2019 را کسب نموده است.

نماینده سنگین وزن تکواندو کشورمان در ادامه و در مرحله نیمه نهایی باید با یکی از تکواندوکاران رادیک ایسائف از آذربایجان، ژینبو ژائو از چین، لیو از چین و ماهاما چو از انگلیس مبارزه کند.

این نفرات با راهنمایی فریبرز عسکری و مهرو کمرانی به عنوان سرمربیان در این رقابت ها حضور پیدا می نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 بهمن 1398 بروزرسانی: 15 بهمن 1398 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 3361

به "مسابقات تکواندو گرنداسلم، رقبای مردانی تعیین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسابقات تکواندو گرنداسلم، رقبای مردانی تعیین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید