مره صدق: پزشکان هرچه سریع تر برای نصب کارتخوان ثبت نام کنند

به گزارش نوای پرنده پارسی، یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تعداد پزشکانی که در سامانه سازمان امورمالیاتی برای نصب کارتخوان ثبت نام کرده اند، روبه افزایش است، گفت: به پزشکانی که تاکنون نسبت به دریافت کارتخوان اقدام نکرده اند توصیه می کنیم هرچه سریع تر در سامانه ثبت نام کنند.

مره صدق: پزشکان هرچه سریع تر برای نصب کارتخوان ثبت نام کنند

سیامک مره صدق در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به آخرین اخبار جلسات کمیته پیگیری نصب کارتخوان در مطب پزشکان در راستای شفاف سازی و عدالت اقتصادیاتی، بیان نمود: از زمان ابلاغ این قانون کمیته ای متشکل از کنندگان وزارت بهداشت، وزارت امور اقتصاد و دارایی و کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تشکیل شده است. این کمیته تاکنون چندین جلسه برگزار کرده است.

وی در ادامه اظهار کرد: بر اساس آمار تعداد پزشکانی که نسبت به نصب کارتخوان در مطب های خود اقدام کرده اند، در حال افزایش است. با توجه به رویکرد مثبت اکثریت جامعه پزشکی ما خواستار این شدیم تا پزشکانی که تاکنون ثبت نام کرده اند جزو مودیان خوش حساب اقتصادیاتی محسوب شده و از مزایا و تسهیلات در نظر گرفته شده در این قانون بهره مند شوند.

این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در ادامه شرح داد: به پزشکانی که تاکنونی نسبت به دریافت کارتخوان اقدام نکرده اند توصیه می کنیم هرچه سریع تر در سامانه ثبت نام کنند. البته تعداد این افراد کم است اما جرائمی برای افرادی که از اجرای قانون خودداری کنند، پیش بینی شده و بهتر است برای حفظ شأن جامعه پزشکان هرچه سریع تر اقدام کنند.

وی در ادامه تاکید کرد: دستگاه های نظارتی نیز بر اجرای قانون نظارت داشته و اصرار دارند تا با متخلفان برخورد شود. پزشکان بخش مهمی از جامعه کشور را تشکیل می دهند و همواره در جهت منافع ملی به کشور کمک کرده اند. امروز در شرایط اقتصادی خاصی هستیم که مجبوریم به سمت اقتصاد سالم پیش برویم. امروز باید به جای وابستگی به منابع اقتصادی ناپایدار به سمت بهره گیری از منابع پایدار اقتصادی برویم. امروز بیش از 50 صنف مشمول سامانه اقتصادیاتی هستند و در آینده نه چندان دور باید تمامی مشاغل مشمول استفاده از این سامانه اقتصادیاتی خواهند شد.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 2897

به "مره صدق: پزشکان هرچه سریع تر برای نصب کارتخوان ثبت نام کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مره صدق: پزشکان هرچه سریع تر برای نصب کارتخوان ثبت نام کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید