لیست 98 نفره اسامی آقازاده های بورسیه ای در اختیار قوه قضائیه قرار گرفت

به گزارش نوای پرنده پارسی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: بعد از جلسه طرح سوال بنده از وزیر علوم در مجلس مبنی بر صدور احکام بورسیه، به درخواست یکی از مسئولان قوه قضائیه لیست 98 نفره از آقازاده های بورسیه ای در اختیار قوه قضائیه قرار گرفت و توضیحات لازم نیز ارائه شد.

لیست 98 نفره اسامی آقازاده های بورسیه ای در اختیار قوه قضائیه قرار گرفت

خانه ملت نوشت: محمود صادقی با اشاره به بورسیه تحصیلی بعضی آقازاده ها و آقایان گفت: بنده فهرستی شامل اسامی 98 نفر از آقازاده ها و آقایانی را دارم که با رانت بورسیه گرفته اند، این لیست شامل بعضی مسئولان در رده های مختلف است که بعد از جلسه طرح سوال از وزیر علوم در صحن علنی مجلس مبنی بر صدور احکام بورسیه، به درخواست یکی از مسئولان قوه قضائیه این لیست 98 نفره در اختیار قوه قضائیه قرار گرفت و توضیحات لازم نیز در این خصوص ارائه شد.

وی اضافه کرد: همچنین در وهله اول درخواست کردم گزارشی که سازمان بازرسی کل کشور در سال 92-93 درباره بورسیه ها تهیه کرده بود ولی این گزارش را به مراجع ذیربط ارائه نکرده بود، مورد بررسی قرار بگیرد.

چندی پیش محمود صادقی در مورد لیست 98 نفره از آقازاده ها و آقایانی که با رانت از بورس تحصیلی برخوردار شدند در جلسه علنی مجلس در سئوال از وزیر علوم اظهاراتی را بیان کرد.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 2828

به "لیست 98 نفره اسامی آقازاده های بورسیه ای در اختیار قوه قضائیه قرار گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیست 98 نفره اسامی آقازاده های بورسیه ای در اختیار قوه قضائیه قرار گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید