قرعه کشی مسابقات انجام شد، معرفی رقبای کامل تکواندوکاران ایران

به گزارش نوای پرنده پارسی، به گزارش خبرنگاران، مراسم قرعه کشی این رقابتها عصر روز گذشته برگزار گشت و 186 تکواندوکار حاضر در این مسابقات رقبای خود را شناختند. در این دوره از مسابقات طبق قوانین هر کشور مجاز به اعزام شش تکواندوکار از هشت وزن قانونی است که 12 تکواندوکار مرد و زن ایران نیز رقبای خود را شناختند.

قرعه کشی مسابقات انجام شد، معرفی رقبای کامل تکواندوکاران ایران

در وزن 54- کیلوگرم حسین لطفی بعد از یک دور استراحت به دیدار برنده چین تایپه و اردن خواهد رفت. یکی از تکواندوکارانی قزاقستان، عراق یا مغولستان حریف لطفی در مرحله نیمه نهایی خواهند بود.

بر همین اساس آرمین هادی پور در وزن 58- کیلوگرم دور نخست تراب نسانه از سوریه را پیش رو دارد و سپس با برنده مبارزه یمن و عراق پیکار می کند. در این وزن 16 تکواندوکار حضور دارند که مرد المپیکی ایران در صورت فزونی در این دو مبارزه در مرحله نیمه نهایی کیم یونگ هوانگ از کره جنوبی را پیش رو خواهد داشت.

در وزن 63- کیلوگرم نیز 16 تکواندوکار حضور دارند که سروش احمدی بعد از یک دور استراحت به مصاف برنده سینا بهرامی دیگر کننده ایران در این وزن و داشداوا از مغولستان خواهد رفت.

میرهاشم حسینی در وزن 68- کیلوگرم بعد از یک دور استراحت به دیدار برنده مبارزه جین هوجان از کره جنوبی و حسن السمامری از امارات می رود. در این وزن 32 تکواندوکار حضور دارند. نکته مهم اینکه چین تایپه یو جن هوانگ که دو هفته قبل در اردن پیروز به کسب سهمیه شد را نیز در ترکیب دارند.

در وزن 74- کیلوگرم نیز 32 تکواندوکار ثبت نام کرده اند که امیر محمد بخشی پس از یک دور استراحت با یکی از تکواندوکاران افغانستان یا عراق مبارزه می کند. مهدی جلالی دیگر تکواندوکار ایرن این وزن دور نخست خرم از تاجیکستان را پیش رو دارد و سپس با برنده فیلیپین و کویت می رود.

مهران برخورداری در وزن 80- کیلوگرم کشورمان در این رقابت ها است که در گام نخست به مصاف رخیم عادیلخانوف از قزاقستان می رود و در صورت فزونی باید با نیکیتا رافائلوویچ از ازبکستان پیکار کند. این ازبکستانی که سهمیه حضور در بازی های المپیک را در کارنامه دارد، دو نقره جهان، طلا، نقره و برنز آسیا، طلا و نقره بازی های آسیایی را در کارنامه دارد.صالح الشهرابی تکواندوکار المپیکی اردنی ها نیز در این رقابتها حاضر است. در این وزن هم 16 تکواندوکار حضور دارند.

در وزن 87- کیلوگرم محمد رضا خانی در اولین دیدار به مصاف فیصل الراشدی از قطر می رود و در صورت فزونی با داسیبایف از قزاقستان پیکار می کند. در این وزن هم 16 تکواندکار مبارزه می کنند.

در وزن 87+ کیلوگرم سجاد مردانی سرگروه تیم ملی کشورمان پس از یک دور استراحت باید با برنده دیدار افغانستان یا قزاقستان مبارزه کند. بایئه یون مین تکواندوکار تیم ملی کره جنوبی است که فقط در فینال با مردانی دیدار خواهد کرد.

در بخش زنان و در وزن 46- کیلوگرم که نگار اسماعیلی گام نخست ایرسمتووا از قزاقستان را پیش رو دارد و سپس با ورونیکا گارسس از فیلیپین مبارزه می کند. فرشته خزایی دیگر کننده ایران دور نخست باید با آمنه الجاریه تکواندوکاری از سوریه پیکار کند و سپس به دیدار الینا عید از لبنان برود.

در وزن 53- کیلوگرم غزل سلطانی دور نخست تای کیم از ویتنام را پیش رو دارد و سپس به مصاف یکی از تکواندوکارن سوریه، تایپه یا ازبکستان می رود. کننده تایپه پو یا سو است که در رقابتهای قاره ای با فزونی مقابل مؤمن زاده پیروز به کسب سهمیه المپیک شد.

ناهید کیانی در وزن 57- کیلوگرم دور نخست باید با فیلیپه لوپز از فیلیپین مبارزه کند و در صورت فزونی برای رفتن به فینال با برنده کره جنوبی و ازبکستان مبارزه می کند.

پریسا جوادی در وزن 62- کیلوگرم دور نخست کارلی از لبنان را پیش رو دارد و سپس به مصاف یکی از تکواندوکاران ازبکستان، تاجیکستان یا ازبکستان می رود.

در وزن 67- کیلوگرم یلدا ولی نژاد دور نخست مریم فانتاسی از قطر را پیش رو دارد و سپس در نیمه نهایی به مصاف برنده میلکا میرحسینی و لیلا دلو از فیلپین می رود.

زینب اسماعیلی در وزن 73- کیلوگرم دور نخست باید وارد سلمان از لبنان مبارزه کند و سپس در مرحله نیمه نهایی با کنزل دنیز تکواندوکار المپیکی ازبکستان مبارزه کند.

در وزن 73+ کیلوگرم زهرا پوراسماعیل با یک دور استراحت به نیمه نهایی رسیده و در این مرحله به مصاف برنده هی یوون از کره جنوبی و الیسار الیاس از سوریه خواهد رفت. نفیسه رنگرززاده دیگر کننده ایران در این وزن ابتدا با کاسیمووا از قزاقستان مبارزه می کند و در صورت فزونی در نیمه نهایی با الینه آلورا از فیلیپین مبارزه خواهد کرد.

طبق برنامه اعلام شده فردا چهارشنبه در روز نخست این مسابقات تکواندوکاران اوزان 54-، 68- و 87- کیلوگرم مردان و 46-، 53-، 57- و 73- کیلوگرم گروه زنان به دیدار رقبای خود می فرایند.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 7019

به "قرعه کشی مسابقات انجام شد، معرفی رقبای کامل تکواندوکاران ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرعه کشی مسابقات انجام شد، معرفی رقبای کامل تکواندوکاران ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید