شخصیت شناسی از روی نحوه دست دریافت گوشی موبایل

به گزارش نوای پرنده پارسی، طبق پیش بینی های آماری تا سال 2020 کاربران گوشی موبایل به 3 بیلیون نفر می رسد. این واقعیت نه تنها از جنبه پیشرفت تکنولوژی بلکه از جنبه روانشناسی نیز بسیار جالب و شگفت انگیز است. زیرا از روی نحوه دست دریافت گوشی موبایل و نوع استفاده از آن ها می توان تا حدودی به ویژگی های شخصیتی انسان ها پی برد.

شخصیت شناسی از روی نحوه دست دریافت گوشی موبایل

در ادامه با نحوه دست دریافت گوشی موبایل به ویژگی های شخصیتی خود پی ببرید.

به تصویر بالا نگاهی بیندازید و یکی از موارد که متناسب با گوشی دست دریافت خودتان است انتخاب نموده و در ادامه به ویژگی های شخصیتی خود پی ببرید.

گوشی را با یک دست می گیرید

اگر از گوشی موبایل فقط با یک دست استفاده می کنید فرد با اعتماد به نفسی هستید. همیشه آمادگی ریسک کردن دارید اما با به کار بردن عقل و خرد به نتایج دلخواهتان می رسید.

قبل از تصمیمی درباره یک رابطه بگیرید ابتدا به خودتان به اندازه کافی زمان می دهید تا فکر کنید که آیا به این شخص واقعا احتیاج دارید یا نه. به همین دلیل خیلی ها شما را یک فرد منزوی می شناسند که تنهایی را ترجیح می دهد.

با یک دست گوشی را نگه داشته و با دست دیگر با گوشی کار می کنید

این روش دست دریافت گوشی دانش و معرفت شما را نشان می دهد. شما فردی حساس، باهوش، معقول و محتاط هستید. قبل از انجام دادن هر کاری آن را بارها آنالیز می کنید. در هر اتفاقی به دنبال دلیلش هستید و به همین دلیل است که به سختی کسی می تواند شما را فریب دهد.

در مسائل عاطفی عاقلانه رفتار نمی کنید. بدون فکر تصمیم هایی می گیرید که گاهی اوقات به رابطه آسیب می رساند. از همه مهمتر این که در رابطه بیش از حد قضاوت گر هستید.

از هر دو دست هم برای نگه داشتن و هم برای استفاده از گوشی استفاده می کنید

عاشق سرعت هستید و در تصمیم گیری ها سرعت عمل به خرج می دهید. خیلی راحت با شرایط جدید خودتان را وفق می دهید و در موقعیت جدید موثر عمل می کنید.

در رابطه با مسائل عاطفی بازدهی چندان خوبی ندارید. به خاطر جسور و پر مدعا بودن نمی توانید به فردی که دوستش دارید نزدیک شوید و همین باعث ترس و دور شدن او از شما می شود.

با یکی از دست ها گوشی را نگه داشته و با انگشت اشاره دست دیگر کار می کنید

این نحوه دست دریافت گوشی به خلاقیت شما باز می شود. ذهن تان پر از ایده های خوبی است که سعی می کنید آن ها را در زندگی به کار ببرید. ترجیح می دهید تنها باشید تا بتوانید افکارتان را جمع نموده و یک شاهکار دیگر برای شگفت زده کردن جهان خلق کنید. همه کارهای شما معمولا موفقیت آمیز است.

در روابط عاطفی خلاقیت شما تبدیل به خجالت می شود. به همین دلیل نمی توانید در روابط خود پیشرفتی داشته باشید. اما هر شخصی که با شما آشنا می شود بدون شک عاشق شخصیت شما خواهد شد.

شما چگونه گوشی موبایل تان را دست می گیرید؟ آیا توضیحات این مطلب تناسبی با ویژگی های شخصیتی شما داشت؟

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: بدونیم
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 663

به "شخصیت شناسی از روی نحوه دست دریافت گوشی موبایل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شخصیت شناسی از روی نحوه دست دریافت گوشی موبایل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید